Інтернет-портал для домашніх улюбленців "My dog"

Спайк

Сайт “My dog” було створено в листопаді 2021 року. Його заснував головний редактор інформаційної агенції “Гал-інфо” Андрій Маринюк разом з дружиною Любою.

“Рішення започаткувати інтернет-портал “My dog” виникло спонтанно. Десь за пів року до створення сайту у нас через інсульт помер пес – французький бульдог Спайк. Він прожив усьо­го три роки.

Якось гортав альбом з фотографі­ями і наткнувся на його світли­ну. Вкотре зіпсував собі настрій згадкою про улюбленця, якого вже немає з нами. Тоді й заро­дилася думка: треба щось зро­бити у пам’ять про Спайка. Так і з’явився інтернет-портал для домашніх улюбленців “My dog”. Коли почав формувати сайт, у лого­тип вставив його фото…

Собака – повноцінний член сім’ї. Вона – як дитина. І ти му­сиш приділити їй уваги навіть більше, ніж дитині. Собака нічого не може сказати, але добре тебе розуміє, все виконує, повністю віддає себе тобі. Від спілкування з нею на весь день отримуєш не­ймовірний заряд енергії. Люди мені розповідали: коли виходили у дощ гуляти (погода така, що, як мовиться, собаку на двір не ви­женеш!), а потім приходили до­дому, витирали свого улюблен­ця – і почувалися щасливими. То були дуже приємні для цих лю­дей клопоти…” , – Андрій Маринюк.

Наші останні публікації