Заповніть форму зворотнього зв'язку

Заповніть всі поля форми, чітко сформулюйте запитання. Наші спеціалісти обов’язково нададуть відповідь на електронну адресу, вказану Вами, або ж перетелефонують за вказаним телефоном.

Якщо у Вас є пропозиції, або Ви маєте ідеї стосовно покращення роботи інтернет журналу про домашніх улюбленців “My dog” – ми відкриті до спілкування.

* всі поля обов'язкові для заповнення

Форма зворотнього зв'язку

Інформація для рекламодавців

Що ми пропонуємо?

На сайті інтернет-журналу “My dog” можна розмістити банерну рекламу, а також текстові інформаційні матеріали які підпадають під тематику нашого видання.

Якщо у Вас немає власного тексту, то ми можемо провести опитування та підготувати матеріал, який зможе представити всі сторони Вашого бізнесу.

За потреби, та за запитом наших рекламодавців, ми можемо запропонувати Вам комплексне розміщення інформації на сайтах наших партнерів.

З питань розміщення реклами надсилайте запити на електронну адресу info(at)mydog.net.ua вказавши в темі листа “PR пропозиція”, або заповніть форму зворотнього зв’язку вище, і ми з вами сконтактуємо.

Інформація яка розміщується на сайті повинна відповідати загальним вимогам до реклами, відповідно до ст.8 розділу 2 Закону України “Про рекламу” та вимогам Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”. А також не суперечити іншим законодавчим актам України.