Як повідомило видання НВ, бульдоги можуть бути заборонені у Великій Британії.
Фахівці Королівського ветеринарного коледжу закликають відмовитися від придбання та популяризації англійських та французьких бульдогів.
Британські ветеринари закликають змінити правила розведення англійських та французьких бульдогів. Також під заборону потраплять мопси, через часті проблеми зі здоров’ям у представників цих порід. Фахівці вважають, що до того, як проблеми не будуть вирішені, краще відмовитись від купівлі цих собак.
Вони акцентують на тому, що бульдогів і мопсів часто вибирають через їхню незвичайну зовнішність, але подібний підхід може дорого обійтися господарям. Статистично, ймовірність виникнення хвороб в улюбленця однієї з цих порід у перший рік життя перевищує середню вдвічі.
Найчастіше у тварин відзначають інфекції складок шкіри (у 38 разів частіше, ніж в інших собак), захворювання очей, відоме як вишневе око (у 26 разів частіше), випинання нижньої щелепи (у 24 рази частіше) та проблеми з диханням (найчастіше в 19 разів).
Щоб уникнути подальшої популяризації проблемних порід, потрібно припинити розповсюджувати їхні фото у соціальних мережах, упевнені британські ветеринари.
Вони чудові, але є одне але. Чому британські ветеринари не рекомендують заводити мопсів
Так можна зупинити безконтрольне поширення породи, що давно відійшла від своїх початкових канонів. Відомо, що ще сто років тому англійські бульдоги виглядали зовсім інакше: міцні, мускулисті, нехай і присадкуваті, тварини з потужною щелепою і великою головою.
У наші дні фірмові ознаки породи, за які її полюбили багато людей у світі, атрофовані до невпізнання. Велика голова перетворилася на коротку і приплюснуту, що спровокувало проблеми з диханням і серцем, кістяк собак став викривленим, до того ж у них з’явилася схильність до ожиріння.
Англійські бульдоги вже заборонені до розведення та ввезення в деяких країнах Європи, наприклад, у Норвегії. Британські фахівці сподіваються, що завдяки перегляду стандартів породи в Сполученому королівстві вдасться уникнути тотальної заборони.
За публічного обвинувачення Окружної прокуратури міста Хмельницького судом визнано винним 45-річного жителя обласного центру у…
“Тварини - не іграшка і не подарунок на жодне свято” - це важливе нагадування, яким…
В громадській організації UAnimals порівняли, як різниться зоозахисне законодавство в Україні та інших країнах. Зокрема…
Стартує перший етап запуску Реєстру домашніх тварин: відкрито авторизацію для ветлікарів.
Разом зі своїми наставниками вони були нагороджені Кінологічною спілкою України під час церемонії «Чотирилапі захисники».…
Від мрії до реальності: унікальний кінологічний центр навчає дітей та дорослих гуманному ставленню до чотирилапих…
This website uses cookies.