Під час пошуку загиблих воїнів підірвалися кінологи

Лариса Борисенко
Лариса Борисенко - керівниця Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону "Антарєс".
Засновниця кінологічного загону “Антарєс” Лариса Борисенко під час пошуку загиблих воїнів підірвалася на розтяжці: потрібна допомога.

Як повідомили на Facebook-сторінці Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону “Антарєс”, його керівниця Лариса Борисенко та її напарник В’ячеслав Майборода 26 березня підірвались на російській розтяжці під час виконання завдань з пошуку тіл загиблих воїнів та останків.

Стан Лариси Борисенко стабільно важкий — велика втрата крові, пробита бедрена артерія, ураження головного мозку, сильно посічені ноги, руки, голова та спина. Напередодні була екстрена операція. Ларису транспортували до Дніпра в лікарню ім.Мечникова.

Стан В’ячеслава стабільний: посічені руки, ноги, плече, спина та голова. Наразі В’ячеслава транспортували до лікарні ім.Мечникова. На нього ще чекає операція.

Беша (собака Лариси), дивом без фізичних пошкоджень, але в неї шоковий стан.

Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація просить про допомогу кожного. Хто скільки може, адже волонтери з кінологічного загону “Антарєс” з початку повномаштабного вторгнення працюють 24/7. Вони себе наражають на небезпеку, допомагаючи іншим.

Долучитись до допомоги можна за посиланням на сторінці пошуково-рятувального кінологічного загону.

Також всіх не байдужих просимо долучитися до здачі крові для Лариси. Здати можна на базі 16-ї лікарні міста Дніпра. З поміткою “для лікарні ім.Мечникова”

Довідка

Рятувальний кінологічний загін “Антарєс” працює вже 15 років, з 2008-го. Свою назву отримав від імені одного з двох найперших своїх собак (породи бельгійська вівчарка). Пес Антарєс увійшов в історію пошуково-рятувальної кінології України: це був перший собака, який за результатами кількох міжнародних атестацій отримав право представляти Україну на чемпіонаті світу міжнародної організації рятувальних собак IRO.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print