Благодійний фонд NOWZAD продовжує допомагати тваринам в Україні

Муляж
Фото з Facebook-сторінки Ivan Parubchak.
Благодійний фонд NOWZAD продовжує підтримувати Львівський національний університет ветеринарної медицини, допомагаючи тваринам постраждалим від війни в Україні. Фонд передав університету медобладнання та прихистив тварин для подальшої адопції у Великій Британії.

Представники британського благодійного фонду NOWZAD, який опікується тваринами постраждалими від війни, знову відвідали Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Під час зустрічі з керівництвом університету гості подякували за надання притулку 6 собакам з Краматорська, яких незабаром буде перевезено до Великої Британії для подальшого догляду та адопції. Тварини перебувають під опікою фахівців університету.

Крім того, фонд NOWZAD продовжує підтримувати навчальний процес університету, передаючи сучасне медичне обладнання та інструменти. Нещодавно університету було подаровано набір муляжів для відпрацювання практичних навичок студентами-ветеринарами.

Співпраця благодійників та університету триває вже майже 2 роки і дозволяє ефективно допомагати тваринам, постраждалим від війни в Україні. Така взаємодія є прикладом об’єднання зусиль задля благородної справи.

Як зазначив в.о. ректора університету ветеринарної медицини Іван Парубчак, протягом 2022–2023 років фонд передав безкоштовно Університету обладнання для навчального центру та кафедр, серед яких були: сучасний операційний стіл для дрібних тварин, портативний ультразвуковий апарат, пульсоксиметри, отоскопи, офтальмоскоп, хірургічний інструмент та інше.

Нагадаємо, у Львові при Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького працює сучасна ветеринарна клініка.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print