COLLAR Company випустила нову патріотичну колекцію для собак

Патріотична колекція «Слава Україні».

Патріотична колекція «Слава Україні»

COLLAR Company, український виробник, випустив нову патріотичну колекцію одягу, нашийників, повідців, шлей, повідців-рулеток та адресників для домашніх улюбленців. Колекція має назву «Слава Україні». Національні орнаменти та дизайни символізують сміливість українців, які виборюють своє право на свободу та незалежність. Компанія хоче показати незламність українського духу світові через цю колекцію. Великий вибір розмірів та малюнків дозволяють створити повноцінний образ та підібрати амуніцію в одній кольоровій гамі. Майки із представленої колекції виготовлені із еластичного матеріалу «скуба», а амуніція — із нейлону. Металеві адресники Smart ID із патріотичними дизайнами дозволяють знайти улюбленця швидко, якщо він загубився.

Офіційно ліцензована колекція Rick and Morty

COLLAR Company випустила ще одну колекцію, яка має офіційну ліцензію від Warner Bros., із дизайнами Rick and Morty. Серіал Rick and Morty та його герої вже давно стали культовими та зібрали багато прихильників в усьому світі. Одяг, повідці-рулетки, нашийники, повідці, м’які шлеї, адресники та іграшки для собак із ексклюзивними та фантастичними дизайнами увійшли до цієї колекції. Яскраві аксесуари та одяг із колекції Rick and Morty не залишать домашнього улюбленця непомітним. WAUDOG — єдиний бренд зоотоварів у світі, який має дозвіл використовувати зображення улюблених персонажів популярного серіалу Rick and Morty. То ж WAUDOG стає ще ексклюзивнішим та вражає світ.

Куртка-накидка AiryVest на липучці

Нова куртка-накидка від Airyvest, яка має липучку-застібку, дозволяє швидко одягати та знімати її з чотирилапого товариша. Всі краї курточки окантовані світловідбиваючою смугою, яка робить домашнього улюбленця помітним у темний час доби вдесятеро. Ви можете обрати новинку у шести розмірах, від найменшого XXS до найбільшого XL. Застібка-липучка дозволяє регулювати розмір, навіть якщо ви обрали накидку меншого розміру, наприклад. Простий дизайн робить курточку комфортною та практичною одночасно. Курточка представлена у шести кольорах: салатовому, чорному, синьому, рожевому, фіолетовому та помаранчевому. Крім цього, вона буде надійно захищати домашнього улюбленця від дощу та холоду.

Лежанки WAUDOG зі змінними подушками

Нова колекція лежанок WAUDOG Relax має змінні подушки, які ви можете змінювати в будь-який час. Матеріал лежанок — зносостійка та міцна тканина ріп-стоп. Лежанки із м’якими та комфортними подушками стануть найулюбленішим місцем для сну та відпочинку для собак невеликого розміру та котів. Обрати їх можна у трьох розмірах: S (344517 см), M (425219 см) та L (495920 см). Власники домашніх улюбленців можуть обрати подушки із чотирьох запропонованих дизайнів із зображеннями супергероїв DC Comics: два варіанти Бетмена, Супермен та Диво Жінка.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print