ДСНС проведе в Дрогобичі майстер-клас для собак та їхніх власників

Сабака на тренажерах
training of a police dog; Shutterstock ID 85566103; Purchase Order: -
Випробуйте свого собаку в якості пошуково-рятувального.

Певно ви бачили фото, де пошуково-рятувальні собаки шукають людей під завалами та допомагають врятувати життя тим, хто не може подати сигналів про себе. Можливо, ваш собака також має хист до цього та зможе стати справжнім героєм? Адже собаки практично будь-якої породи та навіть без породи можуть шукати людей!

8 липня о 10 годині у місті Дрогобич відбудеться безкоштовний спільний захід ДСНС та Royal Canin, під час якого учасники зможуть випробувати своїх собак як пошуково-рятувальних.

Що у програмі:

Теоретична частина, на якій кінологи ДСНС розкажуть про основи тренування собак, поділяться історіями порятунку людей та покажуть майстер-клас для відвідувачів зі своїми пошуково-рятувальними собаками.

Практична частина — тренування вашого собаки під наглядом та керівництвом досвідчених кінологів ДСНС. Учасники, які вже займаються ПРС зможуть випробувати сили свого собаки. Також передбачена участь гостей у ролі статистів-потерпілих (за бажанням).

Орієнтовна тривалість заходу 5 годин. Захід відбудеться у м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44.

До участі запрошуються власники собак, які уже займаються іншими видами спорту для собак, пробували себе у змаганнях чи випробуваннях та чиї собаки мають базові навички слухняності. Кількість учасників обмежена, щоб інструктори мали змогу приділити достатньо уваги кожному. Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням.

Захід можна відвідувати разом із сім’єю, запросити своїх рідних приєднатись до заходу та підтримати учасників.

Учасники заходу отримають сертифікат про проходження майстер-класу з пошуково-рятувальних робіт.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print