Грантовий конкурс “Допомога хвостикам” 2024 від HOSTiQ.ua: шанс для волонтерів отримати підтримку

Хостинг-провайдер HOSTiQ.ua та партнери надають грошову підтримку ініціативам порятунку бездомних тварин.

Компанія HOSTiQ.ua, провідний український хостинг-провайдер, оголосила про старт четвертого щорічного грантового конкурсу “Допомога хвостикам”. Ініціатива покликана підтримати волонтерів, які рятують безпритульних тварин в умовах війни що триває в Україні.

Війна суттєво погіршила ситуацію з безпритульними тваринами через масову міграцію людей та постійні обстріли прифронтових територій. Численні коти та собаки залишаються без домівок та харчування, а волонтери та військові рятують їх, ризикуючи власним життям, але ресурси для цього обмежені.

“Щодня бачимо бездомних тварин у дворах та під’їздах, їх стає тільки більше через війну. Безліч тварин потерпає від обстрілів на прифронтових територіях”, – зазначають організатори конкурсу.
У рамках конкурсу волонтери можуть виграти $1000 на реалізацію власного проєкту допомоги безпритульним тваринам. Заявки приймаються з 15 квітня по 15 травня 2024 року від учасників з будь-якого міста України. Необхідно заповнити анкету з описом проєкту на сайті.

Хочу взяти участь в конкурсі

Переможці зобов’язані реалізувати свій проєкт протягом місяця після отримання грошей та подати звіт про використаний бюджет.

Окрім головного призу від HOSTiQ.ua, партнери конкурсу – IT-компанія ZONE3000, мережа Фокстрот, KORMOTECH, Клуб 4 лапи та COLLAR – обиратимуть додаткових переможців та нагороджуватимуть їх цінними призами.

“Передавайте цей допис знайомим волонтерам, які опікуються тваринами. Допоможемо хвостикам разом”, – закликають організатори.

Контактна інформація для учасників: [email protected]

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print