Кабмін затвердив правила тимчасового вилучення тварин

Собака у вікні

from PxHere

Кабінет Міністрів України затвердив “Порядок тимчасового вилучення тварини у справах про адміністративні правопорушення”, та “Порядок тимчасового вилучення та забезпечення утримання тварини під час кримінального провадження”.

Отже, у документах йдеться про затвердження Кабінетом Міністрів України нових порядків щодо тимчасового вилучення тварин. Зазначається, що тимчасове вилучення тварини здійснюється не пізніше наступного дня після виявлення адміністративного правопорушення.

Головні моменти:

  • Затверджено Порядок тимчасового вилучення тварини у справах про адміністративні правопорушення. Визначено процедуру вилучення тварини особою, уповноваженою на складення протоколу про адмінправопорушення, якщо є підстави вважати, що власником тварини вчинено порушення, за яке може бути конфіскація.
  • Визначено процедуру тимчасового вилучення та забезпечення утримання тварини під час кримінального провадження слідчим, прокурором чи іншою уповноваженою особою.
  • Встановлено вимоги до оформлення факту вилучення тварини, її транспортування та передачі на тимчасове утримання відповідальним особам.
  • Визначено відповідальність осіб, яким передано тварин на утримання, за дотримання умов утримання.
  • Зазначено, що після завершення провадження тварини або конфіскуються, або повертаються власнику.

Таким чином, нові порядки детально регламентують процедуру тимчасового вилучення тварин під час адміністративних та кримінальних проваджень з метою захисту тварин.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print