“Лапка турботи”: старт третьої хвилі благодійної ініціативи для порятунку тварин

Мережа зоомаркетів MasterZoo та фонд UAnimals за підтримки Visa запустили третю хвилю благодійної акції «Лапка турботи» для збору коштів на ізоляційні бокси в притулках.

Мережа зоомаркетів MasterZoo, фонд UAnimals та платіжна система Visa запустили третю хвилю благодійної акції «Лапка турботи». Мета – зібрати кошти на ізоляційні бокси в притулках.

Акція триватиме з 19 вересня по 19 листопада 2022 року. У цей період усі охочі зможуть купити спеціальні благодійні наліпки за 10 грн у мережі MasterZoo та на сайті. А якщо наліпку оплатити карткою Visa, то сума благодійного внеску потроюється. Таким чином, замість 10 гривень на благодійність надійдуть 30.

Зібрані кошти перерахують фонду UAnimals для придбання та встановлення ізоляційних боксів у притулках по всій Україні. Бокси дозволять належним чином доглядати та лікувати тварин.

«Важливо, що карантинні бокси — це обладнання, тобто користь від них буде не одній і не двом тваринами, а сотням і тисячам. Ми робимо пожертву сьогодні, а ефект від неї відчують тварини і через 5, і через 10 років. Як на мене, це неймовірно потужний і вартий підтримки проєкт. Саме таке обладнання як карантинні бокси робить притулки гуманним і комфортним місцем для утримання тварин та допомагає зберігати життя»— каже директорка з фандрейзингу та партнерств благодійного фонду UAnimals Валентина Тарковська.

Карантинні бокси – це довгострокове вкладення, адже вони служитимуть роками, рятуючи життя сотень і тисяч тварин.

Проєкти «Лапка турботи» користуються популярністю. Разом ми можемо зробити притулки більш комфортними, врятувати чимало життів та подарувати тваринам нову сім’ю.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print