На Київщині відбудували зруйноване російськими обстрілами приміщення стаціонару притулку для тварин

Притулок
Притулок після реконструкції
У Київській області завершили відбудову притулку “Бест Френдз”, який постраждав від авіанальотів та чисельних обстрілів після початку повномасштабного російського вторгнення.

Реконструкція відбулася завдяки Suziria Group, яка надала близько 2 млн грн, аби подарувати новий дім тисячам домашніх улюбленців.

За дослідженням ініціативи Save Pets in Ukraine, з початку повномасштабного вторгнення в українських притулках кількість бездомних тварин збільшилася на 60%. З іншого боку – частина притулків або постраждала, або була зруйнована внаслідок військових дій. Як наслідок – сильний дефіцит місця для утримання улюбленців, а також кормів, ліків та фахового персоналу. Suziria Group, яка вже 30 років розвиває зооринок України, глибоко усвідомлює масштаб проблеми, а тому системно інвестує у напрям адопції та допомагає притулкам.

На початку цього року Suziria Group разом з UAnimals запустили благодійний проєкт Tails Changes, в рамках якого група компаній надала близько 2 мільйонів гривень на відбудову приміщення стаціонару “Бест Френдз”. Притулок знаходиться в с. Фасова, Макарівського району Київської області й минулого року двічі постраждав від авіанальотів та чисельних обстрілів «Градами». Велика частина основної будівлі і вольєрів була зруйнована, тому притулок замість понад 1300 тварин міг розмістити лише близько 800. Більше того, “Бест Френдз” отримав додаткове навантаження, бо врятував понад двісті котів та собак, евакуйованих з Бахмута, Краматорська, Харківської області та Донецької області.

“Після початку повномасштабної війни викликів в українських притулків побільшало в рази й вони дуже різні. Частина притулків в країні зазнала руйнувань, частина – під окупацією, а інша – переповнена. Ми вдячні, що разом з партнерами, такими як Suziria Group, можемо спільно працювати з проблемою безпритульних тварин та допомагати притулкам. Одним з важливих кроків було зробити функціонування “Бест Френдс” більш ефективним, аби він міг врятувати та забезпечити більше хвостатих”, – коментує Олександр Тодорчук, засновник UAnimals.

Реконструкція “Бест Френдз” тривала майже чотири місяці, за які на території притулку вдалося побудувати ветеринарний комплекс, що потребував чи ненайбільших інвестицій. Окрім більшої кількості місць для розміщення тварин, комплекс оснащений операційною, інфекційним, терапевтичним та реабілітаційним відділенням, а також кабінетом лікаря, що функціонуватиме на постійній основі. Це дає можливість майже повністю забезпечити лікування тваринам та зменшити щомісячні витрати на лікування на 120 тисяч грн. Також веткомплекс є запорукою системної роботи із стерилізацією та вакцинацією, які позитивно впливають на проблему збільшення кількості безпритульних тварин та значно полегшують процес їх адопції в родини.

Оздобленням оновленого приміщення стаціонару займалась творча група “Кайлас-В”, яка з 2002 року створила понад 70 муралів в Україні та за її межами. Серед них – “ Свята Джавеліна”, “Грушевський” та “Крути” у Києві.

Благодійний проєкт Tails Changes та відбудова приміщення стаціонару в притулку “Бест Френдз” є частиною регулярної благодійної діяльності Suziria Group. “Віримо, що наші інвестиції в “Бест Френдз” це початок масштабніших структурних змін серед усіх притулків нашої країни, з одного боку, та популяризації свідомого “усиновлення” чотирилапих, з іншого. Ми продовжитимемо робити все можливе, аби подарувати якомога більшій кількості пухнастиків шанс на повноцінне життя, та готові співпрацювати з громадськими організаціями, іншими зацікавленими бізнесами та державою”, – ділиться співвласниця і голова наглядової ради групи компаній Suziria Group Поліна Кошарна.

Про Suziria Group

Suziria Group – українська сімейна компанія. До складу входять компанії Suziria Production, Suziria Distribution і омніканальна мережа зоомагазинів MasterZoo. Заснована в Україні 30 років тому, компанія працює по всій території України та за її межами, експортуючи власні бренди компанії, серед яких бренди Priroda, ProVet, PET Fashion, Special One, Savory та Essence.

Про UAnimals

UAnimals – благодійна організація, яка була створена у 2016 році та покликана врятувати тварин від жорстокого поводження. З початку повномасштабної війни UAnimals активно допомагає тваринам із зони бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків. Команда розпочала відбудову закладів для тварин, які постраждали від російської агресії. Було запущено всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка вже діє в багатьох містах.

Також рекомендуємо дізнатись адреси притулків Київської області де ви можете взяти тварину.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print