На захисті кордону: обережно! Ларус!

Ларус
Фото: ДПСУ
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон продовжує знайомити читачів зі своїми чотирилапими захисниками кордонів України.

Попри врівноважений та відносно спокійний характер, чотирилапий “прикордонник” Ларус (німецька вівчарка) – справжній гроза порушників державних рубежів. Одне слова кінолога – Ларус розшукає за слідом найспритнішого правопорушника. “Стій! Буде застосовано службового собаку!” – той вмить наздожене та зупинить будь-якого 🏃‍♂️ втікача.

Інспектор прикордонної служби молодший сержант Орест Демидченко та німецька вівчарка Ларус виконують службові обов’язки в одному з підрозділів Чопського прикордонного загону. Вони працюють у чіткому тандемі уже два роки. За час служби мають понад два десятки спільних затримань. Гострий нюх хвостатого помічника не обманути, а від його швидких лап не втекти.

Господар Ларуса Орест розповідає, що впевнений у своєму другові на усі 100 відсотків: “Він мене чує з пів слова. Я його видресирував, так би мовити, “під себе”. Це й не давалося важко. Ларус – дивовижно розумний і кмітливий”.

Орест згадує, що коли обирав майбутнього помічника у Кінологічному центрі, з-поміж усіх службових собак Ларус йому кинувся у вічі одразу. Він вирізнявся незвичним зонарним забарвленням і пронизливим, майже людським поглядом. Інтуїція прикордонника не підвела – наразі він пишається результатами роботи хвостатого напарника.

Тож про всяк випадок попереджаємо усіх, хто, можливо, готується до протиправних дій на кордоні: обережно! На варту державних рубежів заступає Ларус!

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print