Різне

«Пліч-о-пліч»: Як на Львівщині врятували з гарячих точок понад 3800 домашніх тварин

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Пліч-о-пліч» розповідає історію зоозахисниці Андріани Байло, яка займається евакуацією тварин з гарячих точок. Від початку повномасштабної війни зоозахисники врятували понад 3800 домашніх тварин, яких привезли з Бучі, Бородянки, а також з Харкова, Запоріжжя. Частину вдалось прилаштувати у Львові, частину — вивезли за кордон.

«Я є головою громадської організації «Зелена сила» що на Львівщині, яка націлена і основному на зоозахисну діяльність: заборона дельфінаріїв, притравочних станцій, також у нас є багато ініціатив щодо змін в мисливському господарстві. Дуже чекали, що будуть хороші зміни в цьому напрямку. Але, на жаль, як почалася повномасштабна війна, всі наші плани було зруйновано», — розповідає зоозахисниця Андріана Байло. 

«Вже ввечері 24-го лютого до нас було багато звернень від власників тварин, опікунів, волонтерів, які живуть в гарячих точках про те, що їм треба кудись з тваринами виїжджати. Ми зрозуміли, що тварин буде багато. І так Орест Залипський, засновник «Домівки врятованих тварин», сказав, давайте об’єднуватися, робити штаб на базі «Домівки» і будем допомагати. Так ми почали працювати у двох напрямках. Перший — це евакуація, зустріч собак та котів і інших звірів з гарячих точок. А другий — це допомога з кормами. Нам привозили іноземні громадські організації корми, які ми переправляли в гарячі точки. І так з початку, від 24-го лютого, ми відправили вже 370 тонн корму. А також прийняли 3800 тварин. Це коти, собаки, гризуни, кози, лисиці», — каже пані Андріана. 

«Львів’яни та гості міста дуже допомагають нам. Вони приходять кожен день вигулювати тварин. Іноді черга сягає 50 людей. Без цього не уявляємо, як би ми справлялися. Також допомагають кормами, поширюють наші дописи про прилаштування, що дуже важливо. Розповідають друзям, рекламують. Це дуже цінно для нас», — каже зоозахисниця Андріана. 

«Українці — це надзвичайно сильна нація, яка відчуває своє коріння і яка буде боротися до кінця», — підсумовує Андріана. 

Довідка

«Пліч-о-пліч» — всеукраїнська кампанія про єдність українців й про те, що ми незламні, вільні та сміливі тоді, коли разом, яка реалізується за участі Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Волинської ОДА.

Проєкт USAID «Трансформація комунікацій» має на меті працювати в партнерстві з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством задля підвищення стійкості демократії в Україні через інноваційні підходи, які залучають українців до обговорення демократичних перетворень та Європейської інтеграції країни.

Green Penguin — креативна агенція, яка комунікує про важливі державні та соціальні проєкти.

Останя новина

В Англії та Північній Ірландії набув чинності новий закон проти крадіжок домашніх тварин

В Англії та Північній Ірландії запроваджено новий закон, що передбачає жорсткіші покарання за крадіжки домашніх…

2 дні тому

10 найпоширеніших помилок у догляді за собакою і як їх уникнути

Як уникнути поширених помилок у догляді за собакою і забезпечити їй здорове життя.

2 тижні тому

Мінагрополітики: в Україні з’являться електронні ветпаспорти

В Україні з’являться електронні ветпаспорти: що власники домашніх тварин мають знати про урядову ініціативу з…

2 тижні тому

Міжнародний день собак: Свято вірних друзів людини

Національний День Собаки (США / 26 серпня) відзначає важливість собак у житті людей і підвищує…

2 тижні тому

ЛКП “Лев” закликає громадян до відповідальних дій у разі жорстокого поводження з тваринами

Якщо ви стали свідком жорстокого поводження з твариною, важливо діяти швидко і відповідально.

3 тижні тому

Шанс на життя має бути у кожного- історія порятунку чотирилапого

Ця історія показує, як справжня допомога може змінити життя. В останній момент, коли все здавалося…

3 тижні тому

This website uses cookies.