Порятунок життя улюбленців: на Київщині відбудують зруйнований притулок для тварин за майже 2 млн грн

Фото притулку після 24 лютого 2022
Фото притулку після 24 лютого 2022
До оздоблення оновленого притулку та проєкту Suziria Group та UAnimals запрошують долучитися молодих талановитих дизайнерів та художників.

На Київщині розпочинають відбудову притулку “Бест Френдз”, який двічі постраждав від авіанальотів та чисельних обстрілів після початку повномасштабного російського вторгнення.

Близько 2 млн грн пожертвувала Suziria Group (розвиває мережу MasterZoo), яка разом із UAnimals запускає благодійний проєкт Tails Changes, щоб врятувати тисячі життів домашніх улюбленців. Таке рішення група компаній прийняла як розширення своєї благодійної допомоги до 30-річчя компанії.
До повномасштабної війни Україна входила до десятки країн світу, в яких зафіксована найбільша кількість безпритульних тварин, а після 24 лютого 2022 року ситуація погіршилась у декілька разів. Проблема переповненості притулків та значного збільшення кількості безпритульних тварин існує по всій країні, але найскрутніша ситуація в окупованих, деокупованих територіях і на лінії фронту. За даними зоозахисних організацій та волонтерів наразі в Україні нараховується близько 150 тисяч тварин, що потребують допомоги. Саме тому група компаній Suziria Group, які вже 30 років розвивають зооринок України, вирішили створити додатковий вектор допомоги хвостатим друзям.

Допомога та відбудова притулку “Бест Френдз”

18 січня 2023 року Suziria Group виповнилось 30 років, але замість гучного святкування компанія обрала філософію “віддавати, а не приймати подарунки” й разом з UAnimals запускає благодійний проєкт Tails Changes. В рамках проєкту група компаній пожертвувала близько 2 мільйонів гривень на відбудову притулку “Бест Френдз” для системного порятунку тисячі життів домашніх улюбленців в майбутньому. Притулок знаходиться в с. Фасова, Макарівського району Київської області й від початку повномасштабного вторгнення двічі постраждав від авіанальотів та чисельних обстрілів «Градами».

До 24 лютого в притулку проживали більше ніж 1300 підопічних, зараз власники намагаються розмістити близько 970. Велика частина будівлі зруйнована, тому нових тварин наразі він приймати не може. Як виняток, притулок врятував понад двісті котиків та собачок, евакуйованих з Бахмута, Краматорська, Харківської області та Донецької області.

Suziria Group разом з UAnimals дослідили роботу притулку “Бест Френдз” й зрозуміли, що найбільшим викликом є будівництво карантинного боксу, запуск якого може врятувати близько тисячі життів домашніх улюбленців кожного року. Після відбудови карантинного приміщення притулок матиме можливість розширити простір та облаштувати два операційних місця, що дасть можливість врятувати вдвічі більше хвостатих життів та зменшити щомісячні витрати на 100 тис. грн.

Конкурс для молодих дизайнерів

Для роботи над проєктом Suziria Group та UAnimals шукають молодих талановитих дизайнерів та художників. Кожен, хто хоче спробувати свої сили, може подати свою заявку за посиланням до 18.02.2023 року та взяти участь у конкурсі. Більше деталей можна знайти в соцмережах UAnimals.

Реконструкція – тільки початок амбітних планів

“Розвиваючи протягом 30 років ринок зооіндустрії, наша група компаній як ніхто розуміє всі його потреби на системному рівні. Тому інвестиції в притулок “Бест Френдз” не є випадковим рішенням. Це старт для масштабніших структурних змін серед усіх притулків нашої країни, де хвостаті улюбленці без родини будуть отримувати не лише необхідне піклування, але й – найголовніше – проходитимуть успішну адопцію”, – коментує співвласниця і голова наглядової ради групи компаній Suziria Group Поліна Кошарна.

Окрім реконструкції притулку в планах Suziria Group запуск освітньої програми разом із UAnimals, спрямованої на роботу з засновниками притулків, нового бачення системи адміністрування, дотримання міжнародних стандартів в роботі та адопції домашніх улюбленців. 

«Багатьом притулкам під час війни не вистачає фінансування, ліків, кормів, а також працівників з догляду за тваринами. Ця проблема більш комплексна, яку ми намагаємось вирішити за допомогою наших численних проєктів та залучення таких міжнародних громадських організацій як Peta, HSI, Dogs Days Are Over, IFAW, Last Chance For Animals та ін. Для нас дуже важливо, щоб до проєктів долучались і українські компанії й ми дуже раді, що у нас є такі партнери як Suziria Group, які небайдужі до тварин”, – каже Олександр Тодорчук, засновник UAnimals.

Результати роботи за 2022 рік

Благодійний проєкт Tails Changes є частиною регулярної благодійної діяльності компанії. За 2022 рік Suziria Group передала притулкам, розплідникам, благодійним та громадським організаціям, волонтерам та приватним особам-опікунам хвостиків більше ніж 128 тонн кормів для котів та собак, та близько 12 400 штук ветеринарних препаратів на суму майже 12 млн грн. Сьогодні компанія допомагає близько 60 тисячам собак та котів у притулках, не враховуючи вуличних тварин.

Про Suziria Group

Suziria Group – українська сімейна компанія. До складу входять компанії Suziria Production, Suziria Distribution і омніканальна мережа зоомагазинів MasterZoo. Заснована в Україні 30 років тому, компанія працює по всій території України та за її межами, експортуючи власні бренди компанії, серед яких бренди Priroda, ProVet, PET Fashion, Special One, Savory та Essence.

Порятунок життя тварин є важливою складовою формування успішного суспільства. Сподіваємось, що коли на Київщині відбудують зруйнований притулок, він трішки буде схожий на центр адопції у Відні про який ми писали раніше.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print