Сьогодні в Україні відзначають День кінолога

День кінолога
Фото: Кінологічний навчальний центр ДПСУ
Кінолог - це людина, яка займається дресируванням і вихованням собак. Крім знань про фізіологію тварин, вона володіє ще й навичками педагогіки, а також добре розбирається в характерах кожної породи.

Сьогодні, 2 квітня, в Україні відзначають вже 27-у річницю від дня створення Кінологічної служби Міністерства внутрішніх справ, тобто День кінолога.

Кінологією в Україні займаються вже більше 70-ти років, однак як підрозділ правоохоронних органів це було організовано тільки в 1994 році.

Підготовкою чотирилапих бійців, зокрема, займаються в Кінологічному навчальному центрі в Великих Мостах Львівської області, а також в ряді центрів Національної поліції України — собаки задіяні в роботі цілого ряду різних підрозділів в Україні.

Зазначимо, що День кінолога в Україні відзначатимуть не лише представники силових структур – поліцейські, рятувальники, митники, прикордонники. Це свято відноситься безпосередньо до тих, хто: розводить собак, виховує собак-поводирів для сліпих або собак-рятувальників для пошукових операцій, дресирує собак, навчаючи їх різним командам.

Слова “кінологія” і “кінолог” походять з грецької мови, де “кінос” – це пес, а “логос” – наука. Таким чином, склавши два слова, вийшло визначення науки про собак.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print