Suziria Group створила благодійний фонд та інвестувала 500 тис. грн у притулок Анастасії Тихої

Suziria Charity — благодійний вектор сімейної групи компаній Suziria Group, який поєднує у собі системну допомогу фондам, притулкам, волонтерам, приватним особам.

Suziria Group, сімейна група компаній, що понад 30 років розвиває зооринок України, розпочинає проєкт з допомоги притулку “Дім Хвостів”, чи не єдиного в Україні, який опікується тваринами з інвалідністю. Така ініціатива вже є традицією, адже щороку, святкуючи день народження, команда Suziria Charity (благодійний напрям Suziria Group), обирає нового партнера для системної підтримки. Паралельно, в січні група компаній оголосила про створення благодійного фонду “Сузір’я Благодійність”, щоб масштабувати свою допомогу хвостатим друзям.

За даними Всесвітньої асоціації з тварин України (UPAW), Україна входить до першої десятки країн із найбільшою чисельністю безпритульних тварин. Евакуація із зон бойових дій відбувається щодня, але місць у притулках бракує. Допомоги волонтерів потребують щонайменше 140 тис. тварин, серед яких – чотирилапі з інвалідністю.

Допомога притулку “Дім Хвостів”

До свого 31-річчя Suziria Group продовжила щорічну традицію “віддавати, а не приймати подарунки” та прийняла рішення проінвестувати 500 тис. грн у притулок особливих хвостиків Анастасії Тихої. “Дім Хвостів” — найбільший в Україні притулок для тварин з фізичними та психічними особливостями. Наразі там перебуває 160 тварин, серед яких 37 собак і котів з інвалідністю, а волонтери активно приймають хвостиків, в тому числі з прифронтових областей.

“Ремонт основного приміщення притулку дозволить встановити обладнання для фізіотерапії і реабілітації, а також забезпечити зону для вигулу взимку. Дякуємо нашому партнеру за те, що “особливі хвостики” будуть отримувати необхідне піклування та догляд, на які вони так заслуговують“, — ділиться Анастасія Тиха, засновниця притулку “Дім Хвостів”.

Обраний для допомоги притулок не є випадковим рішенням. Влітку 2023 року група компаній відкрила мурал з зображенням Анастасії Тихої, щоб привернути увагу суспільства до проблеми безпритульних тварин та актуальності усиновлення чотирилапих. З тих пір Suziria Charity активно підтримує притулок та вже передала волонтерам понад 1000 кг корму, а також необхідні зоотовари.

Створення благодійного фонду “Сузір’я Благодійність”

Розвиваючи ринок зооіндустрії понад 30 років, наша група компаній як ніхто розуміє всі його потреби. Ми віримо у системний вплив та прагнемо бути рушієм позитивних змін для чотирилапих, інвестуючи 10% прибутку Suziria Group у благодійність щомісячно. Натхненні, ми входимо у наш новий рік із амбітними планами розвитку культури догляду та, найголовніше, любові до хвостатих” — коментує Поліна Кошарна, співвласниця і голова наглядової ради Suziria Group.

З початку повномасштабного вторгнення Suziria Charity підтримує 88 благодійних фондів, співпрацює з майже 400 волонтерами та передали близько 300 тисяч кг кормів на благодійність. А в січні 2024 року компанія оголосила про новий важливий крок — запуск благодійного фонду “Сузір’я Благодійність”. Зважаючи на широке коло міжнародних партнерів групи компаній, одна з цілей благодійного фонд — дати можливість міжнародній спільноті долучитися до допомоги та разом змінювати життя тварин на краще. Вже зараз організація об’єднує різноманітні ініціативи, працюючи пліч-о-пліч з іншими благодійними фондами, притулками для тварин, волонтерами, зоозахисниками та із ЗСУ.

Кожен охочий може долучитися до діяльності фонду, зробивши пожертву за посиланням. Ваші донати допоможуть системно підтримувати чотирилапих та забезпечувати їх усім необхідним.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print