UAnimals допомагає притулкам готуватися до важкого сезону

Пережити зиму та допомогти перезимувати ближньому: UAnimals допомагає притулкам готуватися до важкого сезону.

Вже понад вісім місяців вся Україна потерпає від терористичних атак росії. Окупанти цілеспрямовано вбивають все живе, нищать військову та цивільну інфраструктуру, а з наближенням холодів – атакують об’єкти енергетики. Українці готуються до важкої зими, запасаючись всім необхідним, намагаючись передбачити всі можливі сценарії.

Важка зима загрожує і тваринам. Через війну збільшилась кількість безпритульних, притулки переповнені: когось господарі залишили, рятуючи власні життя, а хтось лишився єдиним живим членом родини… Обстріли зруйнували та пошкодили багато притулків, а коштів часто вистачає лише на те, щоб прогодувати підопічних і то не завжди.

Зоозахисна організація UAnimals активно працює над порятунком звірів від війни: організовує евакуацію в межах країни та за кордон, розвозить корм притулкам та людям, які опікуються тваринами, допомагає лікувати звірів та відновлювати притулки, висвітлює та поширює інформацію про екологічні злочини росіян та жорстоке поводження з тваринами.

Також, щоб допомогти притулкам пережити зиму, UAnimals організували збір коштів, який має на меті зібрати 749 550 грн. За ці гроші планують закупити:

  • Каші для п’ятьох притулків (45 000 грн)
  • Додатки до каш для п’ятьох притулків (300 000 грн)
  • Запас ліків для п’ятьох притулків на лікування та обробки тварин (150 000 грн)
  • Зерно, кукурудзу, насіння для одного притулку для годування птахів (5 000 грн)
  • Генератори для п’ятьох притулків, щоб забезпечити безперебійне функціонування в умовах перебоїв електроенергії (249 550 грн).

Завдяки цим ресурсам, понад 3 000 тварин зможуть перезимувати в теплі та з їжею.

Долучитися до збору та дізнатися більше про діяльність команди UAnimals можна на сайті організації https://uanimals.org/.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print