Український бренд Pet Fashion взяв участь у благодійному різдвяному pop-up маркеті SKRYNYA у Берліні

16-17 грудня у Берліні пройшов благодійний різдвяний pop-up маркет SKRYNYA.

На заході були представлені понад 30 українських брендів одягу, домашнього декору та предметів мистецтва. Мета SKRYNYA – познайомити відвідувачів з українською культурою та зібрати кошти для українських благодійних організацій. За два дні SKRYNYA відвідало понад 3300 гостей, серед них – німецький стиліст та прихильник України Френк Вільде.

У SKRYNYA взяла участь низка відомих українських брендів, таких як Gaptuvalnya, Etnodim, POUSTOVIT, KOZHUHAR, GNIZDO, YAKUSH, Woolberry, Feb Sweaters. Окрім цього, вперше на вже четвертому pop-up маркеті був представлений бренд товарів для чотирилапих улюбленців – Pet Fashion, лідер у виробництві одягу та аксесуарів для домашніх улюбленців, що входить до Suziria Brands. Усі кошти від продажів на SKRYNYA компанія передасть українським організаціям для гуманітарної та медичної допомоги Recovery Camp та Proactive Generation.

“Сьогодні чотирилапі друзі – це повноцінні члени родини і ставляться до них відповідно. Наприклад, за даними опитування SofiLearn, 89% пет-перентів планують цього року придбати для свого домашнього улюбленця подарунок на свята. У Pet Fashion, ми віримо, що кожен улюбленець повинен виглядати так само чудово, як і його “батьки”. А тому були раді представити наші колекції на SKRYNYA і дати можливість гостям обрати стильний та комфортний одяг чи аксесуари для своїх чотирилапих друзів” – коментує команда Pet Fashion.

Щороку Pet Fashion активно бере участь та представляє бренди created in Ukraine на міжнародних виставках та отримує схвальні відгуки від світових покупців. У 2023 бренд вже запустив капсульну колекцію вишиванок та готується до презентації нової колекції з українським брендом вишиванок весною 2024 року.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print