Улюблений рятувальник України – песик Патрон

Патрон вже став легендарним улюбленцем українців

Песик-сапер чернігівських рятувальників Патрон.

Джек-рассел-тер’єр Патрон, улюблений талісман Державної служби України з надзвичайних ситуацій, вже здобув міжнародну популярність у ході російсько-української війни.

Згідно з повідомленнями Державної служби України з надзвичайних ситуацій, до 19 березня Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, які залишили російські окупанти на території України.

Патрон почав нести службу у Державній службі України з надзвичайних ситуацій у віці 6 місяців,[4] до квітня 2022 року йому виповнилося 2,5 роки[5].

Перші публікації про службового пса з’явилися 15 березня 2022 року. Його називають талісманом загону піротехніків, які займаються розмінуванням територій у Чернігівській області, його було зображено на десятках художніх робіт у своєму впізнаваному іменному жилеті.

Патрон має власну сторінку в Instagram, до 22 квітня 2022 року кількість підписників досягла понад 61 тисячу.

Песик Патрон, який допомагає рятувальникам розміновувати Чернігів, став для українців справжнім героєм, а для дітей улюбленцем.

Як напередодні розповів керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський, вони планують випустити поштову марку зі знаменитим чернігівським псом-сапером Патроном.

Про породу джек-рассел-тер’єр

Джек-рассел-тер’єри мають яскраву особистість і характер, а за витривалістю здатні перевершити навіть значно більших за розміром мисливських собак. Вони щодня потребують значних фізичних навантажень і стимуляції.

Джек-рассел-тер’єри вважаються однією з найбільш активних і жвавих порід у світі серед маленьких собак. Попри те, що джек-рассел-тер’єра було виведено в Англії ще в середині 1800-х років, цю породу визнано Кеннел-клубом Сполученого Королівства лише з 1 січня 2016 року.

Це пояснюється тим, що раніше джек-рассел-тер’єра було визначено як «тип», а не породу через широке розмаїття собак, яких описували як джек-рассел-тер’єрів. Стандарт породи, який буде визнано Кеннел-клубом Сполученого Королівства, досі ще має бути оформлено.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print