В громаді на Київщині ввели обмеження на домашніх тварин

Любов Чешко
Голова Вороньківської громади Любов Чешко
Вороньківська сільська територіальна громада ухвалила вікопомне рішення для місцевих зоозахисників.

Вороньківська селищна рада (Київська область, Бориспільський район), цього тижня ухвалила рішення, яким обмежила кількість котів та собак, яких можна утримувати в приватних будинках чи квартирах без згоди сусідів.

Рішенням сесії Вороньківської сільської ради від 25.07.2023 р. №912-25-VIII було затверджено “Правила утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Вороньківської територіальної громади”.

Відповідно до даного рішення було встановлено граничну кількість утримання домашніх тварин:

  • котів у приватному секторі – не більше 4 тварин;
  • котів у багатоквартирних житлових будинках – не більше 3 тварин;
  • собак у приватному секторі – не більше 3 тварин;
  • собак у багатоквартирних житлових будинках – не більше 2 тварин.
  • інші домашні тварини – дозволяється їх утримання при можливості забезпечення їм умов утримання відповідно до вимог законодавства та цих Правил, не порушуючи законних прав та інтересів інших фізичних і юридичних осіб.

У разі перевищення граничної кількості тварин, дозволяється їх утримання при можливості забезпечення їм умов утримання відповідно до вимог законодавства та даних Правил, з обов’язковим отриманням письмової згоди від сусідів/сусідів суміжних квартир.

Також даним рішенням визначено, що Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради визначає місця і зони для вигулу собак на території населеного пункту та інформує про це населення через дошки оголошення. Редакція направить звернення до даної сільської ради з вимогою надати перелік визначених для вигулу собак місць.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print