В Києві створили петицію про вигульні майданчики

Вигульний майданчик
Фото: Інтернет-журнал "My dog"

Киянка Анастасія Павлова, зазначає, що насьогодні існує багато територій для прогулянок з дітьми і їх розвитку та активного відпочинку громадян. Авторка петиції наголосила, що коли люди одомашнили собак. тоді вони взяли на себе відповідальність за їх комфорт. І сьогодні ми маємо це усвідомлювати та нести відповідальність.

Господарі собак змушені гуляти зі своїми домашніми улюбленцями там, де можуть: вздовж доріг, в парках, скверах, там де це не забороняється. Але попри всі умови дотримання правил та вимог (прибирання, надягаючи намордника і т.д.) всеодно знаходяться люди, котрим заважають собаки і їх власники.

“Я пропоную розглянути реалізацію окремо виділених території (за потреби, огороджених) де власники можуть перебувати з собаками на законній підставі. Це має бути парк, відкритий для усіх громадян, в тому числі і для власників тварин, з окремо виділеним майданчиком під вигул собак без повідка”, – зазначає авторка петиції.

Яскравим прикладом розвязання такої проблеми є парк “Наталка”, де не забороняється вигул собак. Так який налічує дві огороджені території для вигулу собак.

Нам потрібно більше таких парків!

Зазначимо, що за першу добу після публікації, петиція вже зібрала понад 1400 підписів з необхідних 6000. Голосування триває на сайті Київської міської ради. Підписати петицію можна за посиланням (https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11979).

Також рекомендуємо прочитати інформацію підготовлену інтернет-журналом “My-dog” про існуючі правила вигулу собак в Україні.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print