В Києві зареєстрували петицію про пам’ятник Псу Патрону

Джек Рассел тер'єр
Пес Патрон. Фото: ДСНС
В Києві зареєстрували петицію про встановлення пам'ятника, який буде присвячений псу Патрону – живому символу відданості Україні та яскравому натхненнику сучасної української культури.

Таку петицію зареєстрували на сайті Київміськради 15 листопада. Автор Тимур Гриненко навів шість аргументів, чому саме Пес Патрон:

✔ Пес Патрон є символом відданості та спротиву нашої держави проти російських загарбників.

✔ Багато службових тварин в тому числі і собак, допомагають боронити Україну та забезпечувати безпеку людей. Встановлення пам’ятника нашим чотирилапим друзям буде публічним визнанням їхнього внеску.

✔ Пам’ятник Патрону може стати центром уваги та місцем зібрання для тих, хто цінує та поважає роль тварин у нашому суспільстві.

✔ Встановлення пам’ятника Псу Патрону сприятиме естетичному збагаченню міського простору, роблячи його більш гармонійним, насиченим та самобутнім.

✔ Пам’ятник Псу Патрону стане однією з нових, сучасних візитівок міста, що призведе до залучення туристів і буде сприяти економічному зростанню бізнесу у туристичній та сувенірній галузі.

✔ Увічнення сучасної української культури. Пісня про пса Патрона зробила значний внесок в сучасну українську культуру, збагачуючи її символікою та емоційним змістом.

Згодні на такий пам’ятник?

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print