Верховний Суд України виправдав жорстокість догхантера Святогора

Верховний суд дійшов висновку, що скарга прокурора не підлягає задоволенню.

Як повідомили на сторінці громадської організації URSA, яка створена для захисту прав тварин в Україні, вчора Верховний Суд України виніс рішення по справі догхантера Олексія Святогора, який, починаючи з 2012 року, жорстоко вбивав безпритульних тварин та хизувався своїми досягненнями у знищенні чотирилапих на сторінках в соц. мережах та в численних інтерв’ю на телебаченні.

Таким чином, живодер Святогор за роки пропаганди культу насилля щодо тварин зібрав цілу «армію фанатів», які продовжують його справу не лише в Києві, а й в інших містах України.
Він відкрито роздавав поради та публікував інструкції, як краще вбити собаку, аби вона зазнала страждань.

У 2018 році Святогора затримали за звинуваченням у культі пропаганди та жорстокості. Втім Шевченківський Районний Суд визнав його невинуватим, а Апеляційний Суд підтримав це рішення.
Вирок оскаржила Прокуратура у Верховному Суді. Однак вчора суддя Верховного Суду Бущенко Аркадій Петрович вирішив, що словосполучення «пропаганда культу насилля та жорстокості» стосується лише людей і не поширюється на тварин.

Вражає те, що сторінка поважного пана Бущенка рясніє фото котиків.

Що ж може змусити людину, яка любить тварин, прийняте таке протилежне рішення?

Закон України написаний для захисту прав тварин!

URSA вважає, що це рішення Верховного Суду є не просто несправедливим і антигуманним, а й таким, що підтримує зростання злочинності та жорстокості в Україні.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print