“ВетЦентр” надає весь спектр послуг для власників тварин

На огляді у ветеринара
Image by Freepik
Ветеринарна клініка "ВетЦентр" – це клініка сучасної ветеринарії на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Новостворена клініка стала справжнім центром уваги для тих, хто має тварин у своїй родині.
ВетЦентр прагне стати місцем, де кожен клієнт отримає висококваліфіковану ветеринарну допомогу, і відчує турботу та увагу до своїх чотирилапих.

У клініці знаходиться різноманітна кількість кабінетів, де проходять консультації та діагностика тварин. Тут працюють висококваліфіковані лікарі-ветеринари, які мають досвід роботи з різними видами тварин, починаючи від дрібних домашніх улюбленців до великої рогатої худоби.

ВетЦентр” оснащений сучасним обладнанням та інструментами, що дозволяє проводити якісну та швидку діагностику, різноманітні дослідження та процедури, в тому числі рентгенографію, УЗД, ЕКГ, ЕхоКГ, ендоскопію та лабораторні аналізи, своєчасне лікування та профілактику захворювань тварин. Ветеринарна клініка пропонує повний спектр послуг для власників тварин, починаючи від профілактичних обстежень та вакцинацій, до інтенсивної терапії та складних операцій.

Працівники клініки підходять до кожної тварини з увагою та любов’ю, завжди намагаючись допомогти їй якомога краще. Для зручності клієнтів “ВетЦентр” працює у зручний графік та пропонує широкий вибір послуг за доступними цінами.

Ветеринарна клініка “ВетЦентр” – це не просто медичний заклад для тварин, а місце, де Ваш чотирилапий друг може отримати необхідну допомогу та лікування, а ви, як господар – професійну консультацію та підтримку. Клініка забезпечує високий рівень медичної допомоги, поєднаний з індивідуальним підходом до кожного клієнта та його тварини.

“ВетЦентр” – це місце, де турбота про здоров’я та благополуччя тварин є на першому місці.

“ВетЦентр” – це місце створене з любов’ю та з надією, що ми зможемо допомогти всім потребуючим тваринкам!

Відчинено з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00

Детальніше про навчально-виробничий центр клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького можете прочитати в нашому матеріалі.

Адреса: м. Львів, вул. К. Левицького 65

тел.: (032) 260-25-58

моб.: +380961541301 (київстар), +380937512536 (лайф)

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print