Як допомогти безпритульним тваринам взимку

Незабаром, на безпритульних хвостиків чекає важкий та холодний період. Тому дуже важливо аби ми не забували про них, адже турбота та допомога людей – це нерідко єдиний шанс вижити для них.

Ось декілька порад від ЛКП “Лев”, як допомогти безпритульним тваринам взимку:

Годувати гарячою їжею.

Щоб організм кота або собаки міг витримувати морози, їм потрібна енергія. Ідеальним варіантом буде, якщо ви зможете погодувати тварину чимось теплим. Цілком підійде і гаряча каша.

Давати теплу воду.

За морозної погоди вода дуже швидко застигає в мисках, тому варто наливати воду теплою. У такому випадку вона не так швидко замерзне, і тварина зможе хоч якось зігрітися.

Пускати погрітися.

За змоги пускайте тварин погрітися в під’їзди. Потрапляючи в тепло, вони моментально лягають спати — так їм вдається відновити сили.

Також хочемо нагадати, що у Львові діє Ухвала Львівської міської ради від 31.07.2014 № 3714 «Про заходи захисту котів від жорстокого поводження у м. Львові».

Однією з норм цієї Ухвали є забезпечення належної експлуатації підвальних, комірних приміщень та горищ для запобігання ненавмисної чи навмисної ізоляції там котиків.

Звертаємося до усіх мешканців міста з проханням не бути байдужими до забезпечення нормального існування безпритульних котиків. А саме, вчасно повідомляти про випадки порушень житлово-експлуатаційні підприємства та в жодному разі не здійснювати самовільне закриття підвальних та комірних приміщень.

Не забувайте про безпритульних тварин, особливо в зимовий період, адже навіть одна миска з їжею або незакрите підвальне приміщення може врятувати комусь життя.

Також рекомендуємо почитати чи потрібне взуття для ваших домашніх улюбленців.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print