Як мережа MasterZoo обраховує покупців та маніпулює з цінами

Мережа MasterZoo підвищує ціни не вказуючи це на цінниках.

До інтернет-журналу “MyDog” звернувся львів’янин Дмитро, який нещодавно придбав в магазині мережі MasterZoo (ТОВ “Петмайстер”) що розташований у Львові на площі Міцкевича, 5, антигельмінтні таблетки для собак Мілпразон (Milprazon).

Як можна побачити з наданих нам упакування з цінниками і фіскального чека, вказана ціна практично вдвічі відрізняється від тієї яку покупцю, без попередження, вибили на касі. Попри те, що вказана на ціннику вартість однієї таблетки Мілпразон є 93 гривні, покупцю їх порахували по 150 гривень за штуку, на що покупець одразу не звернув увагу, оплативши покупку. Відповідно переплата, зважаючи на “знижку” 30 гривень становить майже 200 гривень за 4 таблетки.

Згодом Дмитро звернувся в магазин з вимогою пояснення, на що продавці заявили, що товар був переоцінений в сторону збільшення ціни і відмовились повернути різницю.

Зауважимо, своїми діями в ТОВ “Петмайстер” порушили ст. 633 Цивільного кодексу України, що тягне за собою адміністративне правопорушення (Finanse.ua). Як зазначено в ЗУ частині 8 статті 18 Закону України “Про захист прав споживачів”, Нечіткі або двозначні положення договорів із споживачами тлумачаться на користь споживача. Відповідно якщо магазин відмовився повернути переплачені вами кошти, необхідно викликати поліцію і зафіксувати факт обрахунку на касі відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print