Зоозахисників запрошують на тренінг “Прилаштування тварин з притулків”

В саду
Old man playing with dog on bench in courtyard. Автор: Budimir Jevtic
ТОВ "Чотири лапи Україна" є представником міжнародної організації з захисту тварин FOUR PAWS International (ЧОТИРИ ЛАПИ) в Україні.

Міжнародний благодійний фонд “Four paws” розробив унікальний онлайн – курс «Shelter adoption programme” – “Прилаштування тварин із притулків”. Цей курс та усі матеріали до нього (а їх чимало!) перекладені українською мовою.

Організатори зазначають, що хотіли б, щоб якомога більше людей скористалися цією можливістю і отримали шанс ще ефективніше надавати допомогу тваринам, забезпечувати їм належний добробут, успішно піарити та прилаштовувати до нових родин!

Під час тренінгу ви зможете дізнатись:

  • про важливі аспекти роботи із курсом;
  • які переваги та бонуси у роботі зоозахисників, притулків, волонтерів, опікунів, громадських зоозахисних організацій, комунальних підприємств уповноважених в сфері поводження з тваринами дають знання та матеріали даного курсу;
  • про українські реалії в сфері зоозахисту та як можна адаптувати даний курс для Ваших потреб.

Учасникам тренінгу з інших регіонів забезпечують проїзд та проживання на час тренінгу. Усі учасники тренінгу “Прилаштування тварин із притулків” отримають дуже цікаві і корисні друковані матеріали для проходження курсу і подальшого використання у своїй діяльності.

Кількість місць обмежена!

Захід відбудеться 10 червня 2023 року у Києві на базі “Pet patrone center”.

Реєстрація – до 31 травня 2023 року за посиланням.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print