Англійський бульдог який заробляє 700 доларів на день

Roscoe Hamilton
https://www.instagram.com/roscoelovescoco/
Знайомтесь - це Роско, улюбленець британського автогонщика, пілота команди "Мерседес" у чемпіонаті світу з автоперегонів у класі Формула-1 сера Льюїса Хемілтона.

Льюїс Хемілтон, семиразовий чемпіон світу з “Формули-1”, є був щасливим власником двох англійських бульдогів на ім’я Роско і Коко. Хемілтон любив собак з раннього дитинства, і в його родині завжди були собаки. Роско він придбав у 2013 році, а Коко приєдналася до сім’ї невдовзі після цього.

Роско і Коко досить популярні в соціальних мережах, особливо в Instagram, де вони мають свої сторінки зі значною кількістю підписників. Зокрема Роско має понад 723 тис. підписників на своїй сторінці в Instagram, і він ділиться своїми пригодами з усіма шанувальниками. Хемілтон публікує милі та кумедні фотографії своїх собак, показуючи їхній розкішний спосіб життя, коли вони подорожують з ним по всьому світу.

Роско також є успішною моделлю який заробляє 700 доларів на день завдяки своїй модельній кар’єрі. За словами Гамільтона, Роско є частиною модельної агенції і ходить на кастинги. Він змагається з іншими бульдогами за рекламу продуктів і заробляє набагато більше, ніж середньостатистична людина.

У 2020 році Льюїс Хемілтон розповів, що англійський бульдог Роско, як і він сам, дотримується веганської дієти, що допомагає собаці підтримувати здорове життя. Перехід на веганську дієту допоміг Роско вести здоровий спосіб життя, і він більше не має проблем з диханням або алергіями.

На жаль, Коко померла у 2020 році через серцевий напад, але спогади про неї живуть на сторінці Роско в Instagram.

Як зазначило видання The Sports Rush, Хемілтон розповів, що бути гонщиком Формули-1 означає багато подорожувати та змінювати темп життя. Однак, за його словами колишній бос Формули-1 Берні Екклстоун дозволив собакам подорожувати разом з пілотами. Хемілтон сказав: “Я зробив йому паспорт, і він буде подорожувати зі мною, я попросив Берні про перепустку, і він схрестивши пальці, дав мені її”.

Знаменитий пес веде розкішний спосіб життя, подорожуючи з Льюїсом Хемілтоном найкращими трасами та готелями по всьому світу. Його обожнюють у паддоку F1 і він справді єдиний у своєму роді.

Новини про породу

Як ми розповідали раніше у Великій Британії закликали відмовитись від розведення англійських бульдогів.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print