Світловідбивні жилети для чотирилапих від ЄС

Чотирилапі захисники України отримали світловідбивні жилети від Представництва ЄС в Україні.

РФ продовжує завдавати ударів по мирних містах України, нищачи критичну інфраструктуру, намагаючись позбавити українців тепла, світла і елементарної безпеки. Але ворогу не вдасться занурити Україну у темряву, адже ЄС залишатиметься пліч-о-пліч й готовий нести світло навіть у найтемніші часи.

Представництво ЄС в Україні разом з Укрзалізницею та GIZ ініціювали кампанію, спрямовану на підвищення безпеки українців в умовах тимчасових блекаутів.

В усіх куточках країни – в пунктах незламності, інших визначених місцях і навіть в залізній мережі Укрзалізниці десятки тисяч українців отримали світловідбивні жилети, стрічки, косинки та інші захисні засоби безпеки, які роблять їх видимими на неосвітлених вулицях постраждалих міст і сіл. Носіння світловідбивних елементів в рази знижує ризики важкого травматизму та ДТП за участю пішоходів!

Як розповіли в Представництві ЄС в Україні, Європейський Союз подбав не лише про громадян, і забезпечив захистом й чотирилапих. До кампанії долучилися песики-захисники із «ЗССУ» (Зубаті Собачі Сили України), друзі Патрона – Зара, Тоша, Нікі та Рубі, які щодня рятують життя людей на службі в ДСНС України вони також отримали світловідбивні жилети для чотирилапих.

Будьмо світлими і пам’ятаймо, що тимчасові блекаути все одно завершаться світлом Перемоги!

Про службу, яку несуть чотирилапі із ЗССУ можете прочитати в наших попередніх матеріалах про службових собак.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print