Безкоштовна вакцинація домашніх тварин у Львові: де та чиї улюбленці можуть отримати ветпослугу?

З початку 2024 року на Львівщині виявили 15 випадків сказу, з них – три собаки та три коти. У лютому в частині Львова ввели двомісячний карантин через сказ у собаки. Найбільше випадків захворювань на сказ у тварин зареєстровано у Дніпропетровській, Львівській, Харківській, Тернопільській та Вінницькій областях.

Спалах інфекції має декілька причин. З початку російського вторгнення кількість безпритульних тварин зросла на 60%. Також через воєнний стан профілактика сказу серед диких тварин стала надзвичайно ускладненою.

Міжнародний фонд захисту тварин IFAW та українська соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine запускають програму комплексної допомоги домашнім улюбленцям “Лапки в Безпеці”. Проєкт діє з 9 травня по 10 червня.

“Профілактика поширення інфекційних хвороб, це складна та водночас важлива задача для нас. Бо проблема сказу в Україні – тільки здається не актуальною. Бо дедалі більше ветеринарних лікарів та власників стикаються з ним від Сходу до Заходу нашої країни.” – Анастасія Іваніченко, Координаторка проєктів Save Pets of Ukraine

У безкоштовний пакет ветпослуг входить щеплення від сказу та інфекційних хвороб та чипування. Такий комплексний підхід допоможе не тільки вберегти улюбленця від хвороб, але й суттєво збільшити шанси на його повернення у родину у випадку загублення.

Отримати послуги у Львові можна за адресою:
Ветеринарний центр Пангея
вулиця Трускавецька, 50
+380 66 728 0202

Обмежень за кількістю домашніх тварин на одного власника немає.
Першочергово послуги надаватимуться улюбленцям внутрішньо переміщених українців та українок.

“Війна триває, сотні тварин стають безхатніми і потребують нашої підтримки. Save Pets of Ukraine вже не вперше стає оператором добрих проєктів. Нам важливо дбати про добробут чотирилапих. Цього разу ми прийняли рішення підтримати котиків і песиків людей, які були змушені покинути свої домівки. Тому пріоритет для безоплатної вакцинації та чипування надається саме тваринкам ВПО, які не залишили своїх улюбленців в біді.” – Ірина Лозова, старша менеджерка з КСВ

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print