Кінологи Нацгвардії взяли участь у благодійному забігу

Кінологи Північного об’єднання НГУ взяли участь у благодійному забігу разом зі службовими собаками

Чотири представники кінологічної служби Національної гвардії України разом зі своїми чотирилапими побратимами долучилися до благодійної мультиспортивної події «Кросфест. Весна 2024». Мета заходу – популяризація здорового способу життя, а також допомога бійцям, які виконують бойові завдання на бахмутському напрямку. Про це повідомили в пресслужбі НГУ.

«Від нас було чотири учасники. Попередньо ми провели забіг та визначили найкращих, – розповів начальник кінологічної служби штабу військової частини 3027 підполковник Олександр Денисюк. – Це бійці, які разом зі службовими собаками брали участь у бойових та стабілізаційних діях, займалися виявленням вибухонебезпечних предметів, зброї, набоїв, а також пошуком і роззброєнням диверсійно-розвідувальних груп».

Організатори заявили, що 50% відсотків прибутку підуть на закупівлю fpv-дронів для ефективного знищення ворога. Тому для гвардійців було важливо підтримати й допомогти побратимам із підрозділу Сил безпеки та оборони України.

Кінологи зі службовими собаками взяли участь у забігу на п’ять кілометрів. Один з учасників, старший кінолог кінологічної роти “Перша Президентська бригада” Олексій, відзначив складність кросу:

«На самій дистанції були «нюанси» з піском та підйомами. Звісно ми тренуємося, бігаємо, але наші тренування трішечки відрізняються: у нас більше перешкод, також ми та собачки працюємо в броні та амуніції».

Складність маршруту посилилася природними умовами. Сонячна погода та пил створили проблеми деяким найменшим учасникам забігу, а також тим, хто не мав попереднього досвіду подібних спортивних заходів. Утім на фініші усі спортсмени та їхні улюбленці були задоволені своїми результатами, адже основна ціль благодійного забігу – підтримка Сил безпеки та оборони України у боротьбі проти окупанта.

«Це було щось неймовірне! Дякуємо, що взяли участь у Кросфесті «Run Ukraine», а також що підтримуєте здоровий спосіб життя», – підсумували організатори забігу.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print