Готуємо з малечку: кінологи Нацгвардії про секрети підготовки чотирилапих новобранців

Читайте про підготовку службових собак в підрозділах Національної Гвардії України.

Сьогодні службові собаки стали незамінними помічниками нацгвардійців під час виконання службово-бойових завдань, як на передових рубежах ліній оборони, так і в інших містах України. Хвостаті помічники зараз виконують неосяжну кількість важливих завдань: пошук людей під завалами, розшук небезпечних злочинців, виявлення предметів і пристроїв, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей.

Одною із вихованців наших гвардійців є бельгійська вівчарка Жасмін, якій тільки нещодавно виповнилося шість місяців. Не зважаючи на такий юний вік, молода вівчарка уже навчилася багатьох азів роботи кінологічної двійки.

А досягається це постійними та невпинними тренуваннями.

Кінологи не завжди розкривають свої секрети, але як зауважив старший викладач циклової комісії кінологічних дисциплін Нацгвардії Віктор: “Готуємо з малечку. Для того, щоб малеча стала повноцінним членом кінологічного підрозділу, їй слід пройти поетапну підготовку під чітким контролем професійних інструкторів та викладачів”.

Одним із головних чинників високого рівня підготовки собаки є систематичні тренування, з визначеним режимом навантаження та відпочинку.

Для цього у Навчальному центрі використовується спеціалізована смуга перешкод для підготовки цуценят та собак малих порід. Це допомагає чотирилапому новобранцю сформувати: силу, витривалість, впевненість та дисципліну.

Кожен елемент смуги має різний рівень складності, по завершенню якого, як заохочення хвостатий отримує смаколик. Так формується досвід, який пізніше переростає у рефлекси.

“Завдяки використанню цієї методики, ми можемо прискорити підготовку чотирилапих новобранців”, – додав старший викладач циклової комісії кінологічних дисциплін.

Також в попередніх матеріалах сайту ми розповіли про соль службових собак на захисті кордонів України.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print