Save Pets of Ukraine запрошує на соціальну виставку «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні»

З 3 по 30 листопада у Львівському муніципальному мистецькому центрі (вул.Стефаника, 11) триватиме соціальна виставка.

«Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні» це – історії тварин та їхніх людей у час війни, а також важливі розмови про адопцію, гуманність, як долати стрес.

Ніколи раніше ми не жили в умовах війни як повномасштабного вторгнення. 24 лютого стало викликом для всіх: і для людей, і для тварин. Ніхто не знав, як поводитись правильно, але багато українців діяло за покликом серця. Тому ми бачили багато людей, що тікали від війни із котами та собаками у переносках, валізах, рюкзаках, торбинках, з якими ще недавно ходили щось купувати… Чотирилапих несли на руках, тягнули за собою, часто сильно ризикуючи. Перелякані хвостики, яких вирвали зі звичного життя, стресуючи самі, ставали антистресами для людей.

З 3 по 30 листопада Львівський муніципальний мистецький центр (вул.Стефаника, 11) запрошує на соціальну виставку «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні». Це історії тварин та їхніх людей у час війни, які зібрала під час своєї роботи ініціатива Save Pets of Ukraine. Від початку повномасштабного вторгнення ініціатива надає допомогу тваринам, що страждають від війни.

«Ініціатива Save Pets of Ukraine стала тією «торбинкою», що допомагає донести допомогу чотирилапим: у вигляді корму, ветеринарної опіки, постійними заохоченнями забирати знедолених тварин у родину. Ми назбирали у цю «торбинку» чимало непересічних реальних історій, які захоплюють і надихають – про чотирилапих і їх людей у війні: під час евакуації, для реабілітації, військової служби, спільного проживання сумних та веселих митей. І хочемо поділитися цими історіями, щоб вкотре нагадати, що тварини теж страждають від війни», – говорить Катерина Ковалюк, координаторка ініціативи Save Pets of Ukraine.

У межах виставки також відбуватимуться важливі розмови про гуманність, адопцію, презентація однойменної книги. Уже 3 листопада, під час відкриття виставки, Оксана Галан, голова Association Pets&Peоple Understanding, авторка книги «Із ким я живу. Короткий курс для розуміння собаки» розповідатиме про стрес у тварин та як з ним впоратись.
Відкриття виставки відбудеться 3 листопада. Початок о 18.30.

Довідка

Save Pets of Ukraine – ініціатива, започаткована компанією Kormotech (найбільшим виробником кормів для домашніх тварин в Україні) після повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну. Усі зусилля скеровуємо на забезпечення постраждалих від війни тварин їжею та медичною допомогою, а також сприяємо прилаштуванню чотирилапих у сім’ї. За 8 місяців роботи передали понад 650 тонн корму для тварин і таким чином допомогли понад 160 тисячам чотирилапих. Ініціатива Save Pets of Ukraine є продовженням програми Kormotech «Не залишай нас в АТО», в межах якої з 2014 року допомагали тваринам у Донецькій та Луганській областях.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print