Історія жаху: за радянських часів у Львові з безпритульних собак робили рукавички

ЛКП "Лев"
Фото: ЛМР
У Львові триває конкурс на посаду керівника ЛКП "Лев"! Конкурс продовжили до 22 серпня 2023 року. Тож, не зволікайте!

Львівське комунальне підприємство “Лев” продовжує конкурс на посаду керівника установи. Колишній директор підприємства Олег Мацех (ЛКП “Лев”, – ред.) закликає усіх, хто любить тварин, бажає та відчуває, що може вивести ЛКП на новий рівень, подавати свої кандидатури на посаду керівника.

Олег Мацех також провів короткий екскурс в історію ЛКП “Лев”, він розповів, що в радянські часи, на його місці був жахливий утилізаційний цех. Львівське комунальне підприємство, мало підписані відповідні контракти зі шкіргалантерейною фабрикою. Відповідно відловлених собак використовували як сировину для виробництва. І такий стан справ був вигідний всім: і мешканцям, і владі.

“Собак відловлювали, робили з них рукавички, шапки, клей варили з кісток і таке інше. Так це було жахливо. В часи Незалежності такі звірства припинились, але ситуація не покращилась, тому, що безвідповідальність мешканців далі не мала меж. Собак і далі викидували на вулицю. А при купівлі шукали породистих. Адже не було в нас такої звички, що якщо я хочу завести домашнього улюбленця, то в першу чергу йду в притулок і виправляю цю несправедливість – забираю до себе собаку, яку свого часу хтось викинув на вулицю”, – розповів Олег Мацех.

Він додав, що той, хто зараз очолить ЛКП “Лев” – очолить його в зовсім інших умовах, ніж було колись. Адже зараз багато чого вдалось зробити завдяки міській владі, бізнесу, волонтерам та зоозахисникам.

“І саме зараз потрібна така людина, яка знову всіх об’єднає, поведе і виведе на інший рівень це підприємство. Тобто воно стане ще краще і, звичайно, ми знову станемо флагманом навіть в такі складні часи, в часи війни.

Я хочу просто ще раз звернутися з закликом до всіх, хто сумнівається, до всіх, хто має можливість, включайтеся. Від себе особисто додам, що я поділюся своїм часом, своїм досвідом, допоможу
і я думаю, я буду не один, що всі так само включаться і підтримають цю людину. І ми разом не тільки повернемо попередні успіхи ЛКП “Лев”, але й розвинемо.

І ні одна жива істота не постраждає. Дякую вам!”, – підсумував Олег Мацех.

Деталі щодо конкурсних умов можна переглянути за посиланням на сайт Львівської міської ради.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print