Як зупинити бульдожку, який голосно хропе?

Black and white, puppy

from PxHere

Чому хроплять бульдоги, та як цьому зарадити?

Французький бульдог – хропе !!! Для багатьох з нас хропіння французьких бульдогів – один із найсмішніших і наймиліших звуків, які видають наші бульдожки. Хоч ми й не завжди про це думаємо, воно може багато розповісти про їхнє дихання та можливі проблеми зі здоров’ям.

Якщо ваш бульдожка хропе, не штовхайте його з дивану і не відправляйте одразу спати в іншому місці. Вам потрібно зрозуміти, чому він хропе і чи існує якесь рішення. Що ви можете зробити, так це вибрати належне ліжко для собаки з подушкою, яке запобігатиме будь-яким перешкодам у дихальних шляхах чи диханні.

Хропіння бульдогів – можливі причини

Відомо, що у французьких бульдогів висока ймовірність страждати від проблем з диханням через їхній брахіцефальний череп. Коротка морда та відсутність м’якого піднебіння може спричиняти моторошний звук свисту, тоді як менша носова порожнина обмежує кількість повітря, яку вдихає собака.

Якщо ваш французик, здається що страждає від закладення носа й видає звуки навіть коли ви виводите його на спокійну прогулянку, вам треба негайно записатися на прийом до ветеринара. Ветеринар може порекомендувати хірургічне втручання, щоб очистити носові проходи та поліпшити здатність дихати.

Як зменшити хропіння бульдогів

Хоч ми й не можемо повністю запобігти тому, щоб бульдог хропів та свистів, як це буває при повноцінних нічних проблемах з диханням, є деякі речі, які ми можемо виконувати, щоб поліпшити їхнє дихання перед сном.

Оберіть ідеальне ліжко для вашого бульдога

Дуже важливо, щоб у вашого бульдога було зручне та якісне ліжко.

Уникайте вечері перед сном

Якщо ваш бульдог їсть пізно ввечері перед сном, то краще змінити цю звичку, адже, як і в людей, їхня діафрагма може підійматися через переїдання. Ідеальний час годувати вашого вихованця – за дві години до сну.

Перевірте, чи не страждає ваш бульдожка від алергії

Щоб легше зрозуміти проблему з хропінням у вашого бульдога, ви маєте перевірити, чи не страждає він від алергії на довкілля. Реакції на пил, кліщів, пилок, цвіль та/чи рівень алергенів можуть викликати аномальне дихання, алергічний кашель, чхання та навіть душіння. Вищезгадане може спричиняти і хропіння бульдогів та пов’язані з цим проблеми.

Слідкуйте за вагою вашого бульдога

Господарі французьких бульдогів люблять їхню неймовірну милість, але часто скаржаться, що собака занадто товста і тому голосно хропе. Якщо ваш бульдог має зайву вагу, варто подумати про дієту з низьким вмістом калорій та щоденні прогулянки.

А ще, рекомендуємо вам почитати про англійського бульдога-вегетаріанця, який заробляє понад 700$ на день.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print