Коли дружба долає мінні поля

Ельма – службова собака прикордонника Дениса.

Ельма – службова собака прикордонника Дениса. Разом вони на службі вже понад 6 років охороняють кордон України. Перші бойові дії повномасштабного наступу ворога у Новотроїцькому, поблизу Маріуполя, вони також зустріли разом.

Під час одного з обстрілів бійці Держприкордонслужби перебували в укритті, але виявилось, що не всі… Справжня дружба долає всі перешкоди, Ельма пішла «у наступ». Адже собака вискочила у напрямку ворога мінніми полями і зникла. Про неї не було чути дві доби. Усі бійці вже подумали, що вона загинула, адже там, куди вона побігла, неодноразово лунали вибухи. Але навички Ельми з виявлення вибухових речовин ще з початку навчання у Кінологічному навчальному центрі були досконалими, і в цей раз не підвели. Прикордонник зрадів, що його собака повернулася і вони разом продовжили бойовий шлях.

Згодом друзям довелося розлучитися вдруге, коли Денис отримав поранення поблизу Мар’їнки та був евакуйований до шпиталю. Небайдужі волонтери допомогли евакуювати Ельму. На жаль, чотири службові собака під час цих боїв загинули.

Сьогодні, Денис і Ельма продовжують нести службу в одному з підрозділів Держприкордонслужби.

«Після нашої Перемоги ми з нею поїдемо в Крим, у Ялту, будемо купатися в Чорному морі», – зазначає з оптимізмом прикордонник.

Віримо, що вже скоро ми всі знову побуваємо в Криму!

Також у нас на сайті ви можете прочитати про роль службових собак, які захищають кордон України в Держприкордонслужбі.

Долучайтесь також і до нашої Twitter сторінки.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print