Kormotech Family – розкажи історію свого улюбленця

Kormotech Family – сімейний альбом українських чотирилапих, куди можна додати власного улюбленця та розказати його історію.

Глобальний виробник їжі для котів і собак з українським корінням Kormotech на честь власного 20-річчя (компанію створили у 2003 році) у своїй першій національній кампанії “За покликом серця” знайомиться із петперентами своїх чотирилапих клієнтів через впізнавані і улюблені ними бренди-лавмарки – CLUB 4 PAWS, Мяу!, Гав!.

Kormotech з 2003 року виробляє високоякісне харчування для котів і собак під брендами Optimeal, CLUB 4 PAWS, Гав!, Мяу!. Компанія має виробничі потужності в Україні та ЄС. Асортимент налічує понад 650 позицій. Kormotech – лідер в Україні, входить у ТОП-60 світових виробників харчування для тварин і ТОП-20 найбільш динамічних петфуд-брендів. Kormotech реалізує у 40 країнах світу продукцію своїх брендів та власних торгових марок партнерів.

Kormotech цьогоріч виповнилося 20 років. Компанія підкорила не тільки смаки українських чотирилапих, але і понад три десятки міжнародних ринків, реалізувала низку соціальних проєктів.

Після початку повномасштабного вторгнення Kormotech з опорою на литовський міжнародний фонд U–Hearts створив глобальний ланцюжок допомоги українським тваринам – ініціативу Save Pets of Ukraine. За перший рік роботи ініціатива залучила понад $3 млн допомоги. Сьогодні Save Pets of Ukraine – це більш як 300 000 нагодованих тварин та більше ніж 1500 тонн корму, наданого зооволонтерам і притулкам. Бренд Optimeal від Kormotech створив перший в Україні мультиканальний сервіс веттурботи Optimeal Expert 9100. Лікарі приймали пологи в бомбосховищі телефоном та лікували поранених тварин, знайдених на передовій. Сервіс приймає, в середньому, 11 дзвінків та 13 звернень у месенджерах на годину. Платформа LOOK 4 PAWS від бренду CLUB 4 PAWS популяризує адопцію безпородних тварин. За допомогою платформи вже вдалось прилаштувати понад 1 000 тварин.

До 20-ї річниці Kormotech розробив розважальну платформу Kormotech Family – сімейний альбом українських чотирилапих, куди можна додати власного улюбленця та розказати його історію. Де б ви не перебували – в Україні чи закордоном, ви можете нанести на карту сімейного альбому рідне місто і розмістити профіль тваринки.

На честь 20–річчя Kormotech передасть 100 000 грн з кожних проданих 20 тонн корму брендів CLUB 4 PAWS, Мяв!, Гав! на допомогу дітям та домашнім улюбленцям, що постраждали від війни. Кошти будуть скеровані у благодійний фонд «Голоси дітей» та ініціативу «Save Pets of Ukraine». Спільно з “Голосами дітей” компанія обладнає пет френдлі сімейні кімнати для батьків і дітей в укриттях лікарень на прифронтових територіях, спільно з Save Pets of Ukraine закупить корми, ліки, вакцини та все необхідне для допомоги тваринам у притулках.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print