Мережа кафе 1708 pizza di Napoli запустила піцу для чотирилапих

1708 pizza di Napoli – мережа демократичних міських кафе нового покоління з pet friendly концептом

Демократична мережа міських кафе нового покоління 1708 pizza di Napoli з pet friendly концептом запустила у львівському закладі піцу для чотирилапих. Прихильникам натурального раціону пропонують піцу з гречаного борошна та курячої печінки. З інгредієнтів додали також куряче філе, шпинат, печені томати та яблука.

Новою ініціативою засновники хочуть привернути увагу до львівського притулку “Домівки врятованих тварин”, які у час війни евакуювали вже близько 5 тисяч тварин із зони бойових дій. 30 грудня весь прибуток із Dog’s pizza міське кафе перерахує на різні потреби Домівки

Про 1708 pizza di Napoli

1708 pizza di Napoli – мережа демократичних міських кафе нового покоління з pet friendly концептом. Головна особливість закладу – неаполітанська піца з обпеченими бортиками. Унікальність її у тісті, яке ферментують впродовж 48 годин при низьких температурах.

7 грудня 2019 року відкрили перше міське кафе у Львові. Зараз – це мережа з 6 закладів у Львові та в Києві. У 2021 році стали фіналістами національної ресторанної премії “Сіль” в номінації “Найкраще міське кафе”.

Про Домівку врятованих тварин:

Благодійний фонд “Домівка Врятованих Тварин” займається порятунком тварин, які постраждали від
людських рук або за інших обставин. До війни пріоритетом були хижі, дикі та копитні тварини, під час війни допомагають усім, хто потребує. Зокрема, займаються евакуацією тварин з зони бойових дій. Львівський притулок функціонує виключно коштом донатів небайдужих людей.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print