Dogs WIth Jobs 2022: TOP – 10 найкорисніших порід робочих собак

Все що ви хотіли знати про породи робочих собак.

Не зважаючи події у світі й Україні зокрема, попит на цуценят продовжує зростати. Але не всі породи собак є просто улюбленими домашніми тваринами – багато з них виконують низку важливих робіт. Від армійських і поліцейських собак до собак, які мають надзвичайний зір і слух, вони всі допомагають покращити наше життя. А для тих, хто шукає цуценя, вони також можуть стати чудовими сімейними домашніми тваринами з чудовим поєднанням інтелекту та емпатії.

Ось Dogs WIth Jobs 2022: TOP -10 найкорисніших порід робочих собак, які склав Американський кінологічний клуб.

Лабрадор ретривер

Улюблена порода собак в багатьох країнах світу. Лабрадор – це більше, ніж просто гарний вигляд. Лабрадори, які спочатку використовувалися мисливцями для добування дичини, все ще виконують це завдання як мисливські собаки, але також популярні як службові собаки, собаки-поводирі та собаки які допомагають глухим людям.

Бладхаунд

У них може бути лише одна робота, але бладхаунди чудово справляються з нею. Вони є одними з найкращих у природі шукачів і настільки вправно знаходять людей і речі, що в деяких країнах їхні докази прийнятні в суді.

Ротвейлер

Можливо, найкращий сторожовий собака. Ротвейлерів використовували для цієї мети ще з часів Стародавнього Риму, але цим вони не обмежуються. З цієї породи також виходять чудові військові та поліцейські собаки. Однак вони мають й більш м’яку сторону – ідеальну для собак-терапевтів.

Німецька вівчарка

Можливо, швидше було б перерахувати ті види роботи, які не може виконувати німецька вівчарка. Це найкращі робочі собаки, які використовуються в армії та поліції. Також їх використовують у якості собак-терапевтів, а також в аеропортах для винюхування наркотиків, як сторожових собак, для особистого захисту та для багатьох інших завдань.

Бельгійська вівчарка малінуа

Бельгійський малінуа — одна з найкращих пошуково-рятувальних собак у світі. Вони також дуже спритні та витривалі. Останнім часом саме малінуа стали головними собаками в підрозділах спецпризначення. Також вони чудово грають у флайбол.

Сенбернар

Остання, але далеко не менш важлива, мабуть, найвідоміша з усіх робочих собак. Сенбернар все ще використовується як гірська рятувальна собака. Спочатку порода була вирощена для роботи в хоспісі Великого Сен-Бернара на італійсько-швейцарському кордоні. Бочка з бренді на їхній шиї може бути апокрифом, але їхня легендарна витривалість – ні.

Бордер-колі

Бордер-коллі – це машина для випасу овець. Насправді він пасе практично все, включно з дітьми, що робить його чудовим сімейним собакою.

Сибірський Хаскі

Ще одна порода собак, яку вирощують, щоб дуже добре виконувати одне конкретне завдання, сибірські хаскі й сьогодні використовуються шукачами пригод для того, щоб тягнути сани з припасами довгі відстані негостинною мерзлою тундрою. Або вони можуть брати участь в змаганнях колісниць.

Золотистий ретривер

Завдяки подібним навичкам до лабрадора, виграшний характер золотистого ретривера робить його ідеальним компаньйоном для осіб з обмеженими можливостями, а також для роботи з собаками-терапевтами.

Різеншнауцер

Справжній собака епохи Відродження, гігантський шнауцер однаково добре підходить як сторожовий собака, пошуково-рятувальний собака, поліцейський собака чи пастух. У Європі собак цієї породи також використовують як гужових собак, які тягнуть за собою припаси або навіть людей.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print