Мільйон кілограмів гуманітарної допомоги для тварин України

Це відбулося у межах проєкту «Хвостатим заручникам війни».

За понад 9 місяців повномасштабної війни ГО UPAW (Світова асоціація з питань тварин України) разом із міжнародними партнерами доставили 1000 тонн, тобто 1 мільйон кілограмів, гуманітарних вантажів для тварин. Це відбулося у межах проєкту «Хвостатим заручникам війни».

UPAW надає допомогу опікунам чотирилапих, волонтерам та притулкам на територіях, близьких до бойових дій, тимчасово окупованих, звільнених ЗСУ, а також у тих областях, куди евакуювали багатьох тварин.

«Російська агресія спричинила значну гуманітарну кризу. Чимало людей та тварин потребують базового, найнеобхіднішого для виживання. Чотирилапі — найвразливіші жертви цієї війни, особливо ті, хто зараз живе на вулицях. Тож ми мусимо подбати про них», — каже співзасновниця UPAW Ольга Кирилович.

Більша частина гуманітарної допомоги — це корми, а також ветпрепарати, розхідники тощо. У регіони, де багато внутрішньо переміщених осіб із тваринами, UPAW доставляють спеціальні рюкзачки. У них є корм, мисочка, пелюшки та іграшка для чотирилапого — все важливе, щоб якомога комфортніше перенести переїзд та адаптуватися до життя на новому місці.
«Ми щиро вдячні усім, хто не залишається осторонь та підтримує тварин України. Спільно ми нагодували вже понад 110 тисяч чотирилапих, які стали заручниками війни. Але мусимо активно працювати далі, бо близько 158 тисяч тварин ще чекають на допомогу», — каже співзасновниця UPAW Оксана Кошак.

UPAW (Світова Асоціація з питань тварин України) – це перша в Україні спільнота, яка впроваджує інноваційний менеджмент в галузі добробуту тварин.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print