Ноу-хау з Жидачева, або Вигулювати собак можна в приміській зоні

Вигул заборонено
Інформаційна таблиця "Вигул тварин заборонено!". м.Жидачів
Де можна вигулювати собак в місті на Львівщині, з'ясовували журналісти.

Нещодавно на Facebook сторінці Жидачівської міської ради, що на Львівщині, опублікували обурливе повідомлення, що невідомі вкрали інформаційні таблиці “Вигул тварин заборонено!”. Дані таблички було встановлено на прибудинковій території одного з житлових будинків.

Зазначимо, Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства закупило 4 інформаційні таблиці, за 1575 грн і встановило їх на вул. Шкільна, 4, 4а та Шкільна, 6, 6а.

“Дві з них, по вул. Шкільна, 4 та 4а, не простояли й доби. Хтось забрав ці інформаційні таблиці, які встановлено на прибудинковій території, біля дитячого майданчика. У цих місцях перебувають наші діти. Тож цілком зрозуміло для чого тут було встановлено відповідні інформаційні таблиці”, – зазначили в Жидачівській міській раді.

Згодом комунальники з’ясували, що інформаційні таблиці самовільно зняв один із мешканців будинку на вул. Шкільна,4а.

“Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства звертається до мешканців міста і громади із проханням відповідально ставитися до збереження комунального майна, до щоденної нелегкої праці наших комунальників, які дбають про те, щоб у нашому місті було комфортно й чисто”, – зазначили комунальники.

“Перш ніж ставити такі таблички, згідно з законом, мають бути облаштовані майданчики для вигулу тварин. Напишіть локації таких”, – зазначила місцева мешканка Наталія.

То ж де таки можна гуляти?

Журналісти інформаційної агенції Гал-інфо направили запит до Жидачівської міської ради, з проханням надати перелік та місця розташування майданчиків та зон для вигулу домашніх тварин в Жидачеві. Відповідно до ст. 30-1 ЗУ “Про благоустрій населених пунктів” саме органи місцевого самоврядування визначають необхідну кількість та місце розташування майданчиків та зон для вигулу домашніх тварин, організовують їх створення і облаштування, що включає в себе їх огородження, встановлення інформаційних табличок, контейнерів для збирання екскрементів домашніх тварин їх власниками, а також здійснюють організацію вивезення і утилізації екскрементів домашніх тварин. Відповідно оприлюднення даного переліку надало б змогу уникати подібних конфліктних ситуацій в майбутньому.

Як повідомили у відповідь на інформаційний запит в Жидачівській міській раді, в місті Жидачів не визначено місця для вигулу домашніх тварин. Мешканці міста, які утримують тварин проводять їх вигул на власних ділянках та на територіях приміської зони*.

Також в Жидачівській міській раді повідомили, що виконкому міської ради не надходили звернення мешканців, щодо облаштування спеціальних місць для вигулу.

Більше про правила вигулу собак в Україні можна дізнатись в одному з наших інформаційних матеріалів.

* Приміська зона – це територія, розташована по периметру межі населеного пункту.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print