За фактом отруєння собак у Львові потерпілі написали дві заяви в поліцію

Заява
Black and white close up image of the hands of a businessman writing or signing a document with a fountain pen.
Не відкладайте на потім та обов'язково реєструйте заяви в поліцію про факти отруєння тварин.

Як стало відомо порталу “My dog”, вчора 10 липня, власники собак, які постраждали від отруєння у Львові, написали заяви в Сихівський райвідділ поліції.

Нагадаємо, про дані випадки отруєнь ми повідомляли раніше. Обидва рази постраждали тварини, яких вигулювали в парку імені Папи Римського Івана Павла II, що розташований в Сихівському районі Львова. Зазначимо, що вигул собак в даному парку офіційно дозволений рішенням Львівської міської ради у 2019 році.

Як повідомила зокрема власниця однієї з постраждалих тварин Анастасія Андрес, на даний час подані дві окремі заяви від двох потерпілих. Надалі вони будуть наполягати на спільному розслідуванні даної справи.

Зазначимо, начальником відділу поліції №2 Львівського РУП №2 ГУНП у Львівській області (Сихів) є полковник поліції Роман Козуб, начальником слідства даного відділу поліції є підполковник поліції Ігор Лозинський. Сподіваємось, що дані посадові особи докладуть всіх зусиль, аби дані справи отруєння собак не були загублені в архівах поліції, як всі попередні аналогічні випадки. А відповідальні за це живодери отримають законне покарання.

Нагадаємо ! Отруєння тварини згідно зі статтею 299 ККУ, передбачає покарання у вигляді арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років.

Львівські медіа будуть тримати на контролі процес даного розслідування. Якщо вам відомі інші випадки отруєння тварин у Львові просимо надсилати інформацію на адресу редакції: [email protected]

Доповнено.

На даний час поліція проводить перевірку поданих заяв на наявність підстав для відкриття кримінального провадження.

Нагадаємо, за інформацією Львівської міської ради, невдовзі в даному парку планують побудувати тренувально-вигульний майданчик для собак.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print