Пошук за хвостом: КМДА виділяє мільйони на реєстр домашніх тварин

ITDog
Dog usind a laptop
Київська міська державна адміністрація планує витратити майже 5 мільйонів гривень на модернізацію інформаційної системи "Реєстр домашніх тварин", щоб поліпшити облік та пошук загублених тварин в місті.

Київська міська державна адміністрація планує витратити майже 5 мільйонів гривень на модернізацію інформаційної системи “Реєстр домашніх тварин”. Відповідно до проєкту договору та технічних вимог, оприлюднених на сайті Prozorro, передбачається модернізація програмного забезпечення системи для задоволення потреб користувачів у пошуку загублених тварин, адопції тварин, які залишилися без власника, та отриманні документів на тварин.

Зокрема, планується створити засоби розповсюдження інформації про загублену чи безпритульну тварину, вдосконалити процес пошуку загублених тварин за QR-кодом, автоматизувати встановлення власника тварини, розширити функціонал особистого кабінету користувача та можливості інтеграції системи з іншими інформаційними системами.

Реалізацію проєкту планує здійснити ТОВ “СМАРТ АПС”. Замовником є КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр”. Загальна вартість договору на модернізацію реєстру домашніх тварин складе 4 млн 947 тис. грн. Фінансування здійснюватиметься за рахунок бюджету міста Києва. Модернізація системи має бути завершена до грудня 2023 року.

Нагадаємо, як стало відомо раніше, міністерство цифрової трансформації працює над створенням загальноукраїнського реєстру тварин і запровадження ветеринарного паспорта в ДІЇ.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print