Рейтинг найвідоміших світових собак

Спеціально для наших читачів ми склали перелік найвідоміших собак світу.

Загалом важко визначити найвідомішу собаку у світі, оскільки є багато собак, які здобули світову славу з різних причин. Пропонуємо до Вашої уваги рейтинг собак, яких часто вважають одними з найвідоміших. В пропонованому списку є як реально існуючі, так і вигадані персонажі.

Патрон (англ. Patron) – лідером нашого рейтингу звичайно, що є український службовий собака. Патрон – собака-винюхувач вибухівки, породи джек-рассел-тер’єр, талісман Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, який здобув велику популярність у всьому світі за часів російсько-української війни.

Лессі (англ. Lassie) – вигаданий персонаж, який вперше з’явився в оповіданні в 1938 році, а потім з’явився в багатьох книгах, телевізійних шоу та фільмах. Лессі — собака породи коллі, відома своєю відданістю, розумом і здатністю рятувати людей у небезпечних ситуаціях.

Рін Тін Тін або Рін-Тін-Тін (англ. Rin Tin Tin) – справжня німецька вівчарка, яка була врятована під час Першої світової війни і стала зіркою Голлівуду в 1920-х роках. Рін Тін Тін зіграв більш ніж у 20 фільмах і був відомий своєю хоробрістю та відданістю як на екрані, так і поза ним.

Скубі-Ду (англ. Scooby-Doo) – вигаданий персонаж, який вперше з’явився в мультсеріалі «Скубі-Ду, де ти!» у 1969 році. Скубі-Ду — собака породи німецький дог, який разом зі своїми супутниками-людьми розгадує таємниці, пов’язані з привидами та монстрами.

Тото (англ. Toto) – вигаданий персонаж, собака породи Керн-тер’єр, який з’явився в класичному фільмі 1939 року «Чарівник країни Оз». Тото супроводжує головну героїню Дороті в її подорожі чарівною країною Оз.

Снупі (англ. Snoopy) – вигаданий персонаж, собака породи Бігль, який вперше з’явився в коміксі “Peanuts” у 1950 році. Снупі відомий своєю яскравою уявою та авантюрним духом, а також своєю любов’ю до свого господаря, Чарлі Брауна.

Громіт (англ. Gromit) – вигаданий персонаж, пес, який є частиною мультсеріалу «Уоллес і Громіт». Громіт відомий своїм розумом, винахідливістю та вірністю своєму власнику Уоллесу.

Балто (англ. Balto) – реальний їздовий собака породи сибірський хаскі, наполовину вовк. Був вожаком їздової упряжки, яка доставила медикаменти до Нома під час епідемії дифтерії 1925-го року на Алясці, США. Героїчні зусилля Балто врятували багато життів і зробили його улюбленою постаттю в історії.

Леді (англ. Lady) – вигаданий персонаж, собака породи кокер-спаніель, яка вперше з’явилася у фільмі Діснея 1955 року «Леді і бродяга». Леді закохується в вуличного розумника, на ім’я Бродяга, і цей фільм став улюбленою класикою для багатьох поколінь.

Хатіко (англ. Hachiko) – японська акіта. Був справжнім собакою в Японії, який відомий своєю надзвичайною вірністю своєму власнику, професору на ім’я Хідесабуро Уено. Хатіко продовжував чекати свого власника на вокзалі навіть після смерті Уено, і завдяки своїй відданості він став улюбленою фігурою в японській культурі.

Світової слави досягнув завдяки екранізації фільму “Хатіко: Вірний друг“, який було знято в 2009 році з Річардом Гіром у головній ролі.

Бетховен (англ. Beethoven) – вигаданий персонаж, собака породи Сенбернар, який вперше з’явився у фільмі «Бетховен» 1992 року. Бетховен знявся в кількох сиквелах і став популярним персонажем дитячих фільмів. Милий і пустотливий характер персонажа зробив Бетховена одним із найвідоміших собак у світі.

Якщо ви знаєте ще відомих собак, то напишіть нам про це в коментарях на нашій Facebook-сторінці.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print