Шкірні захворювання в домашніх улюбленців

Частою причиною звернення власників тварин до ветеринарного лікаря є проблеми зі шкірою та шерстю в їхніх улюбленців.

У випадках виявлення проблем зі шкірою чи шерстю ваших улюбленців не слід зволікати та займатись самолікуванням, адже потрібно шукати причину захворювання, а не лікувати симптоматично.

Ось кілька найпоширеніших шкірних захворювань:

Алергічний дерматит: це хвороба, пов’язана з алергією на різні речовини, такі як пил, блохи, їжа та інші алергени. Симптоми можуть включати свербіж, лизання та подразнення шкіри.

Грибкові інфекції: грибки можуть заражати шкіру та волосяний покрив тварин, спричиняючи симптоми, такі як випадіння шерсті, свербіж та неприємний запах.

Паразитарні інфекції: блохи, кліщі та інші паразити можуть спричиняти різні шкірні захворювання у собак та котів. Наприклад, блохи можуть призводити до дерматиту, а кліщі – до кровопаразитарних захворювань.

Себорейний дерматит: це захворювання, яке спричиняє перебільшену продукцію себуму (жирного матеріалу) на шкірі тварини. Це може призводити до волосяного забруднення та лупи.

Випадіння шерсті, свербіж, порушення цілісності шкірних покривів (виразки, рани, розчухи)- загальні симптоми при захворюваннях шкіри у собак, котів, гризунів та інших тварин, які можуть зустрічатись як окремо, так і єдиним симптомокомплексом.

Якщо ви помітили будь-які ознаки шкірних проблем у вашої тварини, вам слід звернутися до ветеринарного лікаря. Він може виявити причину хвороби та призначити лікування для полегшення симптомів та покращення стану вашої тварини.

Матеріал підготовлений фахівцями ветеринарної клініки “ВетЦентр“.
м.Львів, вул.Костя Левицького,65
+380 961 541 301

Автор : Мирослава Клантюк

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print