Собака відмовилась залишити господаря після його смерті на туристичній стежці в Італії

Собака в горах
Close up photo of the head of grey Siberian husky dog enjoying the nature, Happy dog on a natural landscape. Blue eyes. A delightful dog.
У Північній Італії сталася низка трагічних історій, коли власники собак гинули, намагаючись врятувати своїх улюбленців під час походів у горах. Ці випадки підкреслюють сильний зв'язок між людьми та їхніми собаками.

Коли 57-річний Федеріко Доссена вирушив у похід до Val Radena у Північній Італії (Італійські Альпи) 25 серпня, він не був сам. Поруч ішов його собака метис, на ім’я Келлі. Кілька годин потому інші туристи натрапили на його тіло на гірській стежці, а Келлі досі була поряд і не підпускала нікого близько. Про це повідомив Dogs Today Magazine.

Туристи негайно викликали службу екстреної допомоги, яка прибула на вертольоті, але її працівники теж не змогли наблизитися до тіла. Вертоліт мусив повернутися по ветеринара, який потім заспокоїв Келлі. Лише після цього служби екстреної допомоги змогли підійти до пана Доссени та підтвердити його смерть, імовірно, через раптовий серцевий напад. Потім їх забрали з гори – і Федеріко, і його собаку.

Це сталося лише за кілька днів після іншої історії відданості між людиною та собакою в Італії, яка теж мала трагічний фінал. Дві жінки, Роза Коралло та Вероніка Маліні, мандрували на півночі Італії разом із собакою. Коли собака впала у крижану воду, що текла з недалекого льодовика, обидві жінки кинулися її рятувати. Однак жодна не впоралася із сильною течією. Наступного дня знайшли їхні тіла. Собаку досі не знайдено.

На жаль, такі нещасні випадки під час походів в Італії не рідкість. В липні минулого року чоловік загинув, намагаючись врятувати собаку, яка впала в ущелину під час походу в Абруццо в Центральній Італії. Собака теж загинула.

У липні 2020 року трапилася схожа ситуація з щасливішим фіналом у Булл Пойнт, Девон. Після того, як німецька вівчарка Марлі впала зі скелі, господар спустився, щоб допомогти, але сам не зміг піднятися назад на 40-футову скелю. Їх врятували волонтери Королівського національного товариства порятунку на водах.

Командир рятувальників Карл Перрін тоді сказав: “Нагадуємо тримати собак на повідках поблизу краю скелі і якщо тварина потрапила в біду, то найкраще, що ви можете зробити – це викликати рятувальників”.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print