Андреа Бочеллі забрав до себе собаку який пережив російську окупацію

Джек пережив російську окупацію і поранення в Куп'янську

Всесвітньо відомий італійський тенор Андреа Бочеллі забрав до себе українського собаку Джека, який пережив російську окупацію і поранення в Куп’янську на Харківщині.

Як зазначив в себе на Facebook-сторінці депутат Київської міськради і боєць ЗСУ Олесь Маляревич, дива трапляються навіть в темні часи. Саме диво трапилось із собакою, на ім’я Джек, який жив в місті Куп‘янськ, де опинився в російській окупації, майже втратив слух внаслідок вибухів, мав невелике осколкове поранення на спині, але зберіг свою природню доброту, любов до людей, міцний характер та віру в найкраще.

“Ми з Юрієм Федоренком знайшли Джека на другий день після звільнення Куп‘янську. Так сталось, що я розповів про Джека своєму американському другу Амеду та брату Тарату Маляревичу. Вони періодично відвідують нас та активно підтримують в різних військових питаннях. Я попросив захопити з собою мішечок корму для Джека. Через декілька днів відбулась доленосна зустріч Джека за Амедом, де він одразу запропонував знайти Джеку новий безпечний дім і знайшов!

Так почався шлях Джека до Італії, до сім’ї Андреа Бочеллі. Я називаю тепер Амеда хрещеним батьком Джека”, – розповів Олесь Маляревич.

Він також повідомив, що в Києві Джека прийняла до себе головний ветеринарний лікар Києва Наталія Мазур та разом командою Центром захисту тварин провели хірургічне втручання, видалили зі старої рани на спині осколок, протягом п‘яти днів робили все можливе, щоб максимально поправити здоров’я Джека і їм це вдалась.

Відеоісторію подорожі Джека з Куп’янську до Італії Олесь Маляревич пообіцяв опублікувати згодом.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print