Сьогодні у Львові будуть обирати керівника ЛКП “Лев”

ЛКП "Лев"
Фото: ЛМР
Як повідомили в управлінні персоналом Львівської міської ради, в мерії створили спеціальну експертну групу, куди, зокрема, входять представники зоозахисного середовища Львова.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, сьогодні о 13:00 розпочнеться публічний відбір кандидата на посаду директора ЛКП “Лев”.

Трансляція відбуватиметься на сторінці Львівської міської ради у Facebook

Кандидати на посаду директора представлять бачення розвитку підприємства. Загалом на вакансію очільника підприємства загалом подалося 14 кандидатів, проте не усі вони відповідають заявленим вимогам.

Як повідомив заступник Львівського міського голови Андрій Москаленко, представити свої програми та бачення розвитку комунального підприємства ЛКП “Лев” зможуть 7 кандидатів. Кожен матиме 30 хв: 10 хв на презентацію, решта – питання-відповіді.

Попередню керівницю ЛКП “Лев” було звільнено після того, як громадськості стали відомо про евтаназію двох здорових собак здійснену на підприємстві. У мерії оголосили про службове розслідування, за результатами якого виявили порушення з боку керівниці підприємства та головного ветеринарного лікаря, які неналежно виконували свої обов’язки та грубо порушили вимоги чинного законодавства. Поліція відкрила кримінальну справу.

Також нагадаємо, у Львові громадськість сколихнули факти масового отруєння собак в різних частинах міста. Поліція під тиском медіа відкрила кримінальні справи.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print