Тор та Джесі – чотирилапі охоронці перших осіб держави

У цих пухнастих охоронців особливі завдання – вони відповідатимуть за безпеку перших осіб держави.

Знайомтеся, Тор та Джесі – чотирилапі службовці Управління державної охорони України.

Як розповіли в пресслужбі Держприкордонслужби України, у цих пухнастих охоронців особливі завдання – вони відповідатимуть за безпеку перших осіб держави. Аби стати справжніми професіоналами, вони пройшли підготовку у кінологічному навчальному центрі ДПСУ.

Протягом двох місяців на базі центру кінологи Управління державної охорони України проходили навчання зі своїми підопічними. Чотирилапі охоронці пройшли курс підготовки з пошуку зброї та вибухових речовин. Ці собаки здійснюватимуть пошук вибухових предметів перед проведенням охоронних заходів, адже їх унікальний нюх здатний виявити вибухівку, яку не відшукати навіть металошукачем.

Шукати вибухівку для собак – одна з найскладніших задач. Тому значна увага в процесі навчання зверталася на повну взаємодію з кінологом та чітке виконання команд. Адже розуміти один одного без слів – найголовніше у кінологічній парі, особливо при роботі з вибуховими речовинами. Виявивши небезпечний предмет, собака має попередити свого напарника і ні в якому разі не рухати знахідку, оскільки вона може вибухнути.

Навчання в кінологічному навчальному центрі успішно закінчено, а іспити складено на «відмінно». Тож тепер вірні та безстрашні охоронці Тор та Джесі можуть приступити до своєї відповідальної роботи, адже безпека перших осіб держави відтепер у їх надійних лапах.

Кінологічний навчальний центр – державний навчальний заклад третього атестаційного рівня, підпорядкований Державній прикордонній службі України.

Про інші пригоди службових собак прикордонників читайте в метаріалі “Коли дружба долає мінні поля“.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print