Три українські ветеринарні клініки отримали міжнародну нагороду

Операція і клініці
Операція в одній з українських клінік. (Фото: FOUR PAWS)
Три ветеринарні клініки з України отримали 2023 International Canine Health Awards.

Три ветеринарні клініки в Україні були оголошені лауреатами спеціальної премії в рамках International Canine Health Awards 2023. Дана премія – це визнання роботи українських ветеринарів з порятунку життів тварин, попри руйнівні умови, створені війною. Про це повідомило ECV.

Нагороди у розмірі $20000 кожна вручаються трьом ветеринарним клінікам з Херсону, Миколаєва та Запоріжжя. Клініки були обрані в рамках співпраці між FOUR PAWS та Українською асоціацією ветеринарних лікарів дрібних тварин (USAVA). Додатково, Kennel Club Charitable Trust виділить ще 10000 фунтів стерлінгів, які були зібрані в рамках кампанії “Trust’s Ukraine Appeal”.

Відважні команди українських ветеринарних клінік продовжують стикатися з небезпеками роботи в зруйнованій внаслідок російського вторгнення країні. Ветеринари працюють у немислимих умовах. Іноді вони змушені переносити свої кабінети під землю для безпеки під час бомбардувань. Попри перебої електро та водопостачанням, та обмежений доступ до медикаментів для лікування домашніх і безпритульних тварин вони продовжують рятувати життя. Клініки також докладають усіх зусиль для поширення інформації серед притулків і волонтерів, про своє розташування та готовність надавати безкоштовні послуги.

Андрій Пономаренко, директор клініки “Свій Лікар” з Запоріжжя, зазначив: “Ми висловлюємо щиру подяку за цю надзвичайну підтримку. Отримання цієї нагороди – це промінь надії для безпритульних тварин, які щодня страждають через війну”.

Міжнародна премія Canine Health Awards, вручається вже понад десять років, і є найбільшою нагородою в галузі ветеринарії в усьому світі. Нагороди 2023 року, організовані та проведені Благодійним фондом Kennel Club за фінансової підтримки Вернона Хілла, засновника Metro Bank та Фонду Вернона і Ширлі Хілл.

Ендрю Хіггінс, голова комісії International Canine Health Awards сказав: “Війна в Україні мала руйнівний вплив на життя мільйони людей і, звичайно, їхніх тварини. Ми хотіли підкреслити жертовність і відданість багатьох ветеринарів, які працюють в Україні в неймовірно складних умовах. На жаль, ми не можемо винагородити їх усіх, але ми хочемо глибоко відзначити їхні перемоги над труднощами. Такі клініки, є живим свідченням глобальної клятви ветеринарів захищати добробут і здоров’я тварин, а також запобігати й полегшувати страждання тварин”.

Вернон Хілл, засновник Metro Bank, сказав: “Робота цих клінік, що рятує життя як їхнім пацієнтам, так і їхнім власникам, уособлює цінності, які визнає і відзначає International Canine Health Awards. Я завжди буду пам’ятати про ці клініки, і сподіваюся почути новини про те, як ця нагорода допомагає їм у виконанні їхньої важливої місії”.

Заявки на нагороди Canine Health Awards оцінює група незалежних і видатних міжнародних ветеринарів і вчених. Ветеринарні клініки отримають нагороди під час віртуальної церемонії в середу, 12 липня.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print